| deadmau5sv a întrebat:

Salut Tpu...Am inceput viata sexuala la varsta de 14 ani si am ejaculat in vaginul prietenei mele timp de 10 min este vreo sansa ca ea sa ramana insarcinata?
Rog Seriozitate

10 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu exista nici o sansa. Fa asa cu toate. Bafta

| Seby90 a răspuns:

10 minute? Imi aduc aminte ca la 14 ani ejaculam cu orele.

Amator.

| Emilian65 a răspuns:

Ai ejaculat in ea timp de 10 minute? Asta inseamna ca ai golit tot ce aveai tu testicule. Dupa atata sperma este normal sa fi ramas gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Voidwithin a răspuns:

Nici cand te $%^$ si esti constipat nu stai atat dar sa ejaculezi incotinu 10 min...

| DumnezeuTatal a răspuns:

Tripleti chiar.

| Maxnonymus a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa ejaculezi timp de 10 minute, ejaculare are loc in cateva secunde, poate a durat 10 minute tot actul, in al doilea rand, daca nu ai folosit prezervativ poti fi 100% sigur ca va ramane insarcinata si in al treilea rand ai 14 ani straight face|||||||||

| deadmau5sv explică (pentru Maxnonymus):

Wow ce frumos o sa ii spun iubitei mele ca o sa avem un copilas va fi foarte frumos
Multumesc din suflet ca mi-ai dat vestea asta asa frumoasa :XX

| Psycho777 a răspuns:

Peste 9 luni o sa aveti parte de un ou kinder.

| CinevaCurios24 a răspuns:

Te **** la 14 ani? Esti prost sau tigan. Ai rabdare, iti distrugi copilaria sa fii tata asa devreme.