| PupacioasaXxX a întrebat:

Am mai postat aceasta intrebare anonim insa nu o gaseam iar intre timp mi-am facut cont.

In primul rand as vrea sa va spun ca imi voi face cont aici dar nu am timp si am o intrebare urgenta-urgentissim.
Deci intrebarea dragii mei... insa stati sa va povestesc despre ce e vorba mai intai...
Prietenul meu a vrut sa facem sex si nu am ezitat caci mi se parea ca sunt destul de dezvoltata atat fizic, cat si psihic. Insa mama mea ne-a gasit pentru ca ne aflam in camera mea. Nu stiam ca e acasa, poate venise de la servici si nu am putut auzi nimic din cauza atatora gemete.
Anyway, nu faceam sex protejat, il faceam salbatic iar mama m-a dus la spital unde am aflat ca sunt gravida. Mama zice sa fac avort, insa nu vreau pentru ca noi doi ne putem descurca sa-l crestem. Ce pot face? Pot duce o sarcina la bun sfarsit, stiind ca am 11 ani?

Va rog, raspundeti!
XoXo, Ana-Maria Popovici din Suceava.

12 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Dezvoltata fizic si moral la 11 ani? Mi se pare ciudata, ar trebui sa o asculti pe mama ta,esti prea tanara sa ai copii,practic esti un copil.Cel mai ciudata mi se pare sintagma "sex salbatic",din gura unui copil suna asa urat! Sper sa nu ramai traumatizata,acum serios astfel de situatii iti pot afecta mintea,corpul, viitorul. Sper sa ai grija si sa nu mai repetati experienta prea curand pentru ca iti va face rau.

Bafta in continuare, ana maria popovici din Suceava.

Apropo.esti in clasa a 5`a nu?happy

| BLUEishot a răspuns:

rolling on the floor aici nu e vorba de fundaraised eyebrows ba ne crezi prosti ia, hai nani daca zici ca ai 11 ani! bai dar tu esti normala? ce fete rolling eyes chiar ma intreb ce ar zice parintii mei daca as fi avut un act sexoal la 11 ani straight face! ork pentru mintea ta rolling eyes, e o intrebare pusa la vrajealarolling on the floor! se vede ca esti prea obsedata de sexrolling on the floor! -->NEVERMIND!

| BLUEishot a răspuns:

Imi place comentariu` tau dDyx rolling on the floor las`o sa tina isi afce satrarolling on the floor)! ce`a ajuns lumea am trait`o sa o vad si pe asta laughing

| Tsiitsix3 a răspuns:

Nu serios a 11 ani?`laughing si ala 15happy da`o inkolo de fundha ca nu imi pasa km de ea daca vrei dai daca nu nu.In primul rand la 11 ani abia ti-a venit ciclul:o:O ce ti-a venit de ai vrut sa faci sex? Tu chiar vroiaii?:o:o:o ce naibii si la 20 de ani o sa ai 10 copii?:o uite sfatul meu e sa avortezii obligatoriuu cum naibii sa ti un copil ca tu esti tot copill.laughingmaamamaiiiaaa. Avortezaa.`laughing da eu nu inteleg km ala de 15 ani u de 11 ...km a putut.nu inteleglaughing ce ciudatenieelaughing pai la 11 ani tie iti arde de sex? eu am 17 si nu imi arde crede`malaughing fata avorteaza ca e rau.happy mama atator gemete? km ai stiut ce trebuie sa faci:?laughing))))rolling on the floor) doamne maika.happynu mai esti virgina.laughing sarbatorestelaughing

| Andreea357 a răspuns:

Doamne fereste ai 11 ani? pe bune acum ai 11 ani? si ai facut sex? nu ai cum sal cresti mai ales daca baiatul nul vrea. oricum nu o sa ai cum sal cresti fiindca esti minora si o sa til ia statul unde o sal duca la centru da poti sal vizitezi daca vrei.(dupa ce vei naste, daca vei naste ).dar cel mai bine e sa o ask pe mama ta si sa faci avort.imi pare rau ca vei omora un suflet de copil carei din sangele tau si al baiatului iubit da n-ai alta solutie si trebuie sa ai grija sa nu spui la nm nici la pr si sa stii ca vei ramane si cu constiinta...dar asta e si eu am crezut ca am ramas insarcinata dar nu a fost asa iubitul meu sa protejat(am 18 ani si iubitul meu 19 deci debea pe la varsta asta trebuia sa te gandesti uh la sex )...da na s-a intamplat sa intampalt nu mai poti da inapoi.de curiozitate cati ani are pr tau? si te rog sa-mi spui vreau sa fac ceva siti mai raspund o data.plz papa sper ca te-am ajutat

| Andreea357 a răspuns:

Pai sa-ti spun ceva.uh care ai 11 si iubitu tau are 15, nu iti dai seama ca poate el a stat cu tine doar pentru sex cine stie daca te iubeste cu adevarat... oricum nu cred ca ii arde lui de crescut copii acum la varsta asta da na trebuie sa faci avort nai de ales.

| lory_8089 a răspuns:

Doamne fereste ai 11 ani! copii din ziua de azi sunt nebunicrying(((((

| bocinaca a răspuns:

Ce zici tu acum e destul de dificil...totusi ai 11 ani esti un copil si vei avea un copil este destul de dificil...eu cred ca ar fi bine sa te gandesti si sa calculezi bine toate aspectele pentru ca mai tarziu sa nu iti para rau. good look

| Rococr a răspuns:

11 ani? COPIL?
NU - avort avort avort

| floryn_6540 a răspuns:

U ai 11 ani si el 15, poti sa mi zici si mie cum va descurcatzi sa l cresteti?laughing)))))))))eu am 21 de ani lucrez si nu imi ajung bani pentru mine dar sa mai fac si un copil...acum pe bune...

| PupacioasaXxX explică:

Va rog, raspundeti! crying urgent!

Dau funda si tot ce e! :X :*

| PupacioasaXxX explică:

^^ nu-i o intrebare pusa la vrajeala crying :X
Prietenul meu are 15 ani, este la scoala cu mine si ne iubim foarte mult dar eu nu i-am spus inca de asta.
Multumesc tuturor pentru raspunsuri! :X :*