| Skumpete a întrebat:

Am nevoie de ajutor! O poveste cam lunga dupa mine oricum*Am un prieten el a venit in clasa e nou ne stim de doua saptamini,el mi-a spus ca ma place si eu de asemenea il plac! Si mi-a spus ca acum nu prea doreste o relație a spus ca nu e inca pregatit! noi in fiecare seara vorbim la mobil(imi mai spune iepuras foarte rar) pe teme libere,amuzante si ne simtim bine convorbind! La scoala el se straduie intodeauna sa-mi atraga atentia! Eu cel mai sunt bucuroasa ca chiar ieri mi-a trimis un mesaj a fost vorba ca prietenii lui il vorbeau pe la spate si eu i-am spus si s-a suparat eu i-am trimis un mesaj care scria,,sa a ierti,, si el mi-a raspuns la mesaj unde scria,,Iata ce n-am m-ai facut, chiar daca ma enervezi citeodatabig grin, imi place de tine si nu pot sa te cert:Q,,! Dupa situatia aceasta ce spuneti ma place?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tinand seama ca scoala incepe maine, iar el este nou, de doua saptamani de scoala, cu siguranta ca el te place si ai toate sansele sa fii iubita de catre el. Bafta!

| Skumpete explică (pentru neutrino):

Eu sint din Moldova si scoala in tara mea se incepe pe data de 1 septembrie miine se vor implini 2 saptamini de cind de cunoastem)

Răspuns utilizator avertizat
| Skumpete explică (pentru mailife):

Da

| OoBunnyoO a răspuns:

Da este posibil sa te placa. Insa nu il grabi, mai ales daca a spus ca nu este pregatit pentru o relatie. Tot ce poti face este sa pastrezi legatura si sa astepti pana cand va fi pregatit.

| Danysan a răspuns:

Skumpete buburuza mica laughing.Te place si ar trebui sa ai dai de inteles ca si tu il placi-Cati baieti zic la fete iepuras (in afara dde mine care le zic buburuze rolling on the floor. Lupta pentru el da-i si tu mesaje si iesiti impreuna!

| MisFit20 a răspuns:

Daca il paci, fa primul pas, sigur te va remarca, daca nu a facut asta deja. Ai incredere in tine si bafta.

| Skumpete explică:

El imi zice mie calutul meu! de fapt sunt inalta 1.71 uneori ma irita! Sincer