| cristinutza25 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, am avut o serbare si acolo meam intilnit un bun prieten, am inceput sa vorbim apoi am fost la bar sa bem cite un festival apoi m-a sarutat, dar nu stiu era un sarut prietenesc sau are vo intentie. cum sal intreb daca a fost un simplu sarut ori are vo intentie? va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| thegirl1 a răspuns:

Il intrebi " ce a vrut sa insemne sarutul din seara X " si astepti raspunsul lui

| Alex_2905 a răspuns:

Gandeste logic tu iti saruti colegii de clasa din prietenie?
Sau. un vecin din prietenie?
Nu happy te-a sarutat pentru ca poate te place sau poate e un semn ca sa fiti impreuna.
Eu sincer. cu actuala prietena... ea ma stia mai demult de la zilele unu oras. dupa a luat nr meu am vb prin sms. si imi tot zicea daca mergem undeva in parca si ii tot ziceam mie ce-mi iese si a zis ca un pupicbig grin si A 2 zi la disco am sarutat-o si nici n-am mai intr dk vrea sau nu sa stea cu mine si-a dat seama de la sine si eu la fel big grin

| jonhy_8693 a răspuns:

Baietii nu saruta prieteneste, doar sa fi fost beat saruta si din prietenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l intrebi asa direct. Astepti si vezi ce se intampla, poate va mai intalniti si daca se mai lasa cu scantei abia apoi poti vorbi de intentie.