| Mario_5062 a întrebat:

..am nevoie de idei sugestii pareri...sa va explic cum sta treaba.Acum o luna m-am certat cu prietena mea din cauza unui baiat care acum e cu el.Acel baiat era si el cu o fata.Eu am vorbit acum de curand cu fosta lui prietena si ne-am inteles sa ii facem gelosi "ce cei doi porumbei ". Acum este o problema eu i-am propus foste-i lui prietene sa fim impreuna ca sa ii facem gelosi iar ea a zis ca se mai gandeste pana maine dar pana atunci sa caut un plan B. Iar eu acum nu am indei si am apelat la voi.Va rog sa aveti si voi idei.Multumesc

Răspuns Câştigător
| vrrra a răspuns:

Daca fosta lui prietena nu vrea sa " fiti impreuna" cauta o alta fata. Dar iti spun ca cel imi bine e sa astepti o perioada, sa gasesti o fata si sa fi cu ea pentru ca o placi nu pentru razbunare!
Gandeste-te putin, daca fosta lui prietena incepe sa aive sentimente pentru tine ce faci?

Stai cu o fata pentru ca o placei nu ca sa te razbuni!