| anonimca54 a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare..Azi intre orele 12-15 meam facut masaj la burta cu o centura Centura Abtronic pentru slabit vreo 45 minute si apoi pe la orele 18 mi-a venit ciclu insa pina acum a curs putin lichid sa-i spun asa! Si cilclu dupa calculele mele ar fi trebuit sa mi se inceapa pe 25-29 august.Ar ri acest masaj sa-i spun asa sa fie cauza ca mi s ainceput ciclu sau acesta este doar o scurgere? Mentionez ca am ciclul neregulat..Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Nu cred ca are vreo influienta acel masaj. daca spui ca ai ciclul neregulat nu trebuie sa te ingrijorezi.a venit mai repede si atata tothappy

1 răspuns:
| mel24 a răspuns:

Este doar o scurgere sau cum vrei tu sa ii spui:!