| helloyou a întrebat:

Am o intrebare, ce parere aveti despre produsul (dispozitivul de marire a penisului) phallosan forte? Isi merita banii? Rezultatul este de lunga durata? Cer rsp si sfaturi de la cunoscatorii. Multumesc anticipat pentru seriozitate! Dak este cazul o sa fiu si m ai explicit. happy

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Doar 1 lucru poate mari penisul: chirurgie. atat. restul sunt minciuni pentru prosti

| Blamely a răspuns:

Nu există nimic ce să funcționeze din punctul ăsta de vedere, nu-ți bate capul cu chestii de genul.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Este adevarat..nu te mai lua dupa ce spun altii pe aici..nu mai pune intrebari la orice.Pentru ca nu lumea nu vrea sa vorbeasca de rusine sau nu se promoveaza cum trebuie in Romania asta nu inseamna ca nu functioneaza.Ele se gasesc in tarile europene si in farmacii.Acest produs imbunatateste erectia si indreapta penisurile care sunt curbate.Iti dau un link catre un video si sper sa te convingi si singur. https://www.youtube.com/watch?v=2-O8wcFRSZg

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Salut.Si eu as dori ca orice barbat sa am un penis normal..nu mare ci normal.Eu nici macar 15cm nu-l am, am 11cm, si 5 cm ar fi buni in plus.Dar nu cred ca phallosan ajuta cu ceva, doar operatia.Gandeste-te,sa dai 1200 de lei pe un aparat care iti promite ca mareste penisul cu 5cm..si operatiile costa pana in 10 mii de euro pentru 5cm.Nu te pune putin pe ganduri?

| sirD a răspuns:

Nici eu nu cred ca funtioneaza aceste produse, poate ma insel
Poti fi un pic mai explicit, mi-ai starnit curiozitatea

| helloyou explică:

Multumes pentru raspuns Johnnybi. Eu sunt un om in toata firea, am un anumit prestigiu. De aceea te-as ruga sa imi zici cateva detalii m-ai concrete in legatura cu chirurgia daca ai trecut si tu pe aici, daca sunt ceva riscuri, etc... si cel m-ai important daca ajuta! Multumesc anticipat celor care vreau sa ma ajute.

| helloyou explică:

Deci nici un raspuns pentru mine?

| helloyou explică:

Blamely multumesc pentru raspuns, ai incercat si tu si nu a functionat? Am nevoie de un raspuns concret, care sa-ma motiveze sa nu il incerc.