| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Daca o un tip o face cu o fata si acesta are marimea penisului de 18cm si vaginul fetei are vreo 15cm, vaginul se va lungi? happy Vaginul fetei ramane apoi de 18cm sau cu timpul revine la normal?happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vaginul este extrem de elastic si isi revine la forma initiala intotdeauna, cel mult slabirea muschilor ar putea duce la o relaxare ceva mai mare!
Gandeste-te ca o femeie care naste fiziologic, naste un copil de cateva kilograme si in jur de 50 de cm lungime, crezi ca vaginul ei va ramane de 50 de cm?
Logica simpla iti trebuia, si intrebarea ta si-ar fi gasit raspunsul.
Ma rog, poate si putina anatomie sau un search pe Google.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Isi va reveni la forma initiala

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Vaginul se adapteaza dupa dimensiunile si forma penisului, apoi revine aproape imediat la normal. Nu "ramane asa".
Desigur, si vaginul unei fete are limitele sale, adica nu se poate intinde la infinit. Dar aici apare doar o senzatie de disconfort, nu ca intepeneste in forma respectiva.
Nu cred ca e cazul la tine, oricum.