| MariaStancioi a întrebat:

Salut! Iubitul meu are mărimea penisului de 21cm si am citit pe internet ca vaginul are lungimea de 7-15cm, ce se intampla daca își introduce tot penisul? Se poate forma o rana sau vaginul se extinde mai mult? Mulțumesc

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Zice el sau l-ai masurat tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

laughing))))))))
morrrrrr laughing)))))

pe pariu ca nici 12 cm nu are

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar ea poate sti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca vaginul are lungimea/adancimea de circa 8-10 cm in mod normal si extins la maxim 12-13 cm in starea de maxima excitare (a femeii), reiese ca indiferent cat este de lung penisul, in vagin poate intra doar prima parte de cel mult 12 cm, restul va ramane pe... dinafara fiindca vaginul nu se poate intinde mai mult. Vorba aia : ''si cele 2 oute participa la sex, dar nu se baga'' Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai si esti sigur? Deci unu cu penis de 19 cm trebuie mereu sa aiba grija cat il baga pentru ca poate provoca durere?
Mai bine de mine ca o am de 12 cm, scao de o grija in plus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginitatea este cel mai frumos cadou pe care il poti oferi partenerului tau in noaptea nuntii, bine ar fi sa te pastrezi pentru casatorie, nu ca toate panaramele care fac sex cu cine apuca, iubitul tau fac pariu pe ce vrei tu ca te va parasi in maxim 2 ani, ASTEAPTA, nu te grabi, asteapta.

| tzionut a răspuns:

Vaginul se extinde, iar cand nu se mai poate extinde nu mai intra.

| IanisCrsiti a răspuns:

Nuui,întra cat incape si restul rămâne afara