| IssaFk a întrebat:

Imi place de un baiat el e putin cam nesimtit si vreau sa-i spun ce simt dar mi-e frica sa nu ia asta in ras si sa faca misto de mine nu stiu ce sa fac!big grinplizz help me! Funda:X

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

-nu ai inteles, uite ce cred eu despre baieti(majoritatea, poate nu totii):
-pentru ei nu conteaza o relatie asa mult in cat sa se implice
-vor sa iasa cu cele mai cool fete ca sa fie populari(asta merge si la fete0
-cand aud un baiat sa zica:''nu o inteleg pe fata asta, se machiaza, se da cu ruj, isi face manichiura etc)" sa stii ca sunt sincera, totii spun asta, noi fetele de ce nu am spune, adica pentru cine ne facem noi frumoasa? sa moara colegele de gelozie? nu! ci pentru voi, pentru baieti, adica spuneti voi uneori chiar din gluma ca va plac fetele naturale, fiti seriosi, spune-ti direct mai bine ca vre-ti o tarancuta nepansata, cu unghiile murdare, mai ca n-are barba, asta va doriti? n-am spus ca fetele sunt perfecte, tocmai asta e, ca de n-ati fi voi, nu ne-ar pasa asa mult cum aratam, oricum voua nu va pasa, nu ne admirati,
-dar cand va indragostiti de o fata, ce va place la ea? admirati ca e diva, sau ca e miss america?
-uite, asta n-am inteles vreodata
-poate tu poti sa-mi explici
-sa te aud

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu-i spune nimic tu, incearca doar sa te dai in vorba cu el, si vezi daca face el prima miscare. In general, baiatul o curteaza pe fata, nu invers, oricum, tu comporta-te normal daca se da in vorba cu tine.Succes!

| WhatMeanLove a răspuns:

-chestia este ca daca vrei sa afle doar ii spui asta unei prietene mai barfitoare de felul ei si crede-ma ca va ajunge vestea si la urechile lui
-da sa stii ca daca va lua asta in ras nu trebuie sa-ti para rau, si eu am patit sa afle cineva ca-mi place de el(a zis ca-s urata, ca sa scape de situatie) crede-ma ca acum ar face orice sa fim impreuna cand eu am zis ca nu-l mai plac!
-baietii sunt de neinteles, nu uita asta

| ionut1134 a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Bine noi baieti suntem nesimtiti si oricum vrei tu sa ne faci dar fetele sunt perfecte? nu mai face comparatie ca baiatul este... si ca fata este... daca nu am fi nesimtiti (asta include si fetele) inseamna ca ma fi perfecti fara de defect si inca un lucru nu toti baieti sunt nesimtiti uni o fac fara asi da seama iar alti sunt chiar nesimtiti si fetele pot fi nesimtite ca baieti nu mereu dar nu exista persoana care sa nu fi fost nesimtit/a o macar o data in viata

| ionut1134 a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Naturala insemnand (sani mari fara silicoane si fund mare happy ) nu o taranca cu unghi murdare si mai este si frumusetea naturala ( este frumoasa si fara machiaj sau vopsita etc) eu nu vreau nici o tarancuta cu... dar nici una care sa isi dea cu 2 tone de machiaj uni admira sani fundul alti admira frumusetea alti admira toate aceste 3 calitati si ai dreptate va faceti frumoase pentru noi doar nu va feceti frumoase pentru alte fete (doar in cazul lesbiencelor pentru alte fete laughing )

| WhatMeanLove a răspuns (pentru ionut1134):

-sa inteleg ca tie CHIAR ITI PLAC fetele naturale? sau ca DOAR MI-AI EXPLICAT?

straight face

| ionut1134 a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Stau la tara deci ma parte de tarance de fapt colegele mele sunt cele mai tarance din scoala daca vreau sa vad o fata frumoas ma duc pe la a7a a8a dar oricum mai bine machiata decat tarance ca colegele mele facetiva frumoase in continuare happy

| WhatMeanLove a răspuns (pentru ionut1134):

-nu ai inteles, uite ce cred eu despre baieti(majoritatea, poate nu totii):
-pentru ei nu conteaza o relatie asa mult in cat sa se implice
-vor sa iasa cu cele mai cool fete ca sa fie populari(asta merge si la fete0
-cand aud un baiat sa zica:''nu o inteleg pe fata asta, se machiaza, se da cu ruj, isi face manichiura etc)" sa stii ca sunt sincera, totii spun asta, noi fetele de ce nu am spune, adica pentru cine ne facem noi frumoasa? sa moara colegele de gelozie? nu! ci pentru voi, pentru baieti, adica spuneti voi uneori chiar din gluma ca va plac fetele naturale, fiti seriosi, spune-ti direct mai bine ca vre-ti o tarancuta nepansata, cu unghiile murdare, mai ca n-are barba, asta va doriti? n-am spus ca fetele sunt perfecte, tocmai asta e, ca de n-ati fi voi, nu ne-ar pasa asa mult cum aratam, oricum voua nu va pasa, nu ne admirati,
-dar cand va indragostiti de o fata, ce va place la ea? admirati ca e diva, sau ca e miss america?
-uite, asta n-am inteles vreodata
-poate tu poti sa-mi explici
-sa te aud

| ionut1134 a răspuns:

Intreaba-l daca rade nu se intampla nimic nu este ultimul baiat de pe planeta si in plus vei invata o lectie de viata

IzabellaRalu are dreptate ca suntem nesimtiti (cateodata nu mereuwinking ) dar o facem sa va atragem atentia

daca va rade treaba lui dar daca nu il intrebi nu vei afla daca te place si el pe tine

| Zuzu12 a răspuns:

Ai sa ii spui! Asta e parerea mea! Daca te v-a place cu adevarat nu o sa ia chestia asta in ras.Trebuie sa spui cea ce simti!:d Bafta!