| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare, imi place de o fata si i-am spus ca o plac si dupa am inrebat-o daca ma place si ea, dar ea încearcă sa evite raspunsul. Imi da seen la mesaje dar nu vrea sa raspunda. Ce as putea face? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic, ti-a spus indirect deja ca nu te place. Las-o in pace.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti raspunde, desi vede mesajele, inseamna ca te ocoleste si eviat sa-ti raspunda, pentru ca nu stie cum sa-ti spuna, sa o lasi in pace.
Daca fata te placea, pana acum aveai 20 de mesaje vesele de la ea.
Ce sa faci?
Nimic, te retrage in liniste si acceptul refuzul, cautand o alta fata.

| Hammurabi a răspuns:

Ce să faci? Nimic. Nu ți-e clar că-ți dă eject?
Nu înțeleg, s-au terminat fetele din lumea asta? Treci mai departe și nu te mai bloca aiurea.

| SG1995 a răspuns:

E clar ca nu te place, nu o mai deranja pe tipa e fustrant pentru ea.

| devilshelp a răspuns:

Incearca sa o intrebi fata in fata daca te place sau nu, asa nu poate sa evite intrebarea. Din cate spui nici macar nu pare o fata care sa merite efortul, avand in vedere ca nu e in stare sa iti raspunda si te tine asa. Oricum, bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| iepuras26 a răspuns:

Atunci eu zic sa te întâlnești cu ea si daca refuză invitatia înseamnă, scuze, fără supărare ca nu te place sper ca te am ajutat

| georgelboss23 a răspuns:

Nu faci nimic