| BaiatuGsti a întrebat:

Mie imi place de o fata si i-am spus ca o plac da nu vrea sa imi raspunda ce fac ca sa vad daca ma place sau nu ofer funda

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Daca nu vrea sa-ti raspunda ghinionul ei nu? Intai alfla daca are prieten. daca nu are invit-o la un suc, la un film etc. Cumpara-i cate o floare sau ceva semnificativ. Daca are prieten, gandeste-te de doua ori inainte sa actionezi. Cine stie ce anturaj poate avea iubitul ei si e sa n-o incurci. In cazul asta o poti astepta si, cu prima ocazie dupa ce s-a despartit de iubitul ei, fi tu "cavalerul" pe care sa poata plange.
daca vrei neaparat sa vezi ce parere are acea fata despre tine, fa-ti un id de mess si da-te drept un prieten de-al tau. Imprieteniti-va si apoi trage-o de limba, dar nu uita sa fi discret, ca sa nu se prinda ca tu esti in spatele id-ului fals. Mult noroc si nu uita: daca o pierzi, exista o multime de fete la fel sau mai interesante ca ea. Esti tanar si ai toata viata inainte, asa ca nu trebuie sa te omori pentru o fatawinking

| BaiatuGsti explică (pentru ViVi99):

Mersi mult

| BaiatuGsti explică (pentru ViVi99):

Nu stii cati ani am

7 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Intalneste-te cu ea si intreab-o daca te place.
Altfel nu vei afla, poate e timida sau poate nu te place.
Uita-te in ochii ei, intreab-o si asteapta raspunsul.

| Anonimusus a răspuns:

Daca tu i-ai zis ca o placi si nu ti-a raspuns inseamna ca nu te place. Daca te-ar fi placut ti-ar fi zis.:-J

| GeannyCatty a răspuns:

Intreab-o ca doar esh baiatu!

| Laavgemini a răspuns:

Pai ori nu te place (desi daca nu te placea normal era sa-ti spuna direct), ori te place, dar nu stie cum sa reactioneze/sa-ti spuna. Incearca sa fi mai atent la gesturile ei cand e in preajma ta, asa poate iti dai seama, sau mai insista si intreab-o direct daca are aceleasi sentimente.

| xBiscuitele a răspuns:

Nu fiti asa deci sunt doar doua lucruri.1 poate ai este rusine sati spuan pentru ca simte si ea la fel sau 2 nu te place si nu stie cum sati zica.