| Ciocolathaa a întrebat:

Salut:*. Am 15 ani si sunt in vacantaa la bunici la tara. In fiecare seara iesim cu gasca afara. Aseara am iesit, neam plimbat, apoi neam oprit la statie (acolo obisnuim sa stam), sa vorbim, sa ne distram, sa fumam. Printre noi se afla si un baiat care e "obsedat" de mine. In fiecare seara ma pipaie, ma prinde de fund imi baga mana la sani, incearca sa ma sarute, etc. Faza e ca tot timpul are prezervativ la ell, si incearca sa ma f**a. Ce sa fac? Ajutati-ma va roog! Multumesc :*!

8 răspunsuri:
| Zizzou a răspuns:

straight face Doamne cu ce ti-am gresit in viata?
Daca nu iti place de el spune-i sa te lase in pace sau pune pe altcineva sa ii spuna [preferabil un baiat]. Daca chiar nu te lasa in pace pune-l pe vreun prieten de al tau sa se ocupe [nu sa se omoare intre ei, sa discute "ca oamenii"]. Daca nici asa nu merge... inseamna ca e nebun baiatu

| Ciocolathaa explică (pentru Zizzou):

DJk1d0 - chiar ca e nebun

| Zizzou a răspuns (pentru Ciocolathaa):

Da's nebun toti imi spun :*

| sowhatt a răspuns:

Vorbeste cu un adult...sau daca nu vrei sa ti se intample nimic rau nu te mai duce cu grupul.

| DjYeti a răspuns:

Stai departe de el. daca chiar e nevoie nu mai iesi cu prietenii aceia pana se linistesc apele un pic..sau pur si simplu stai cu alte persoane cand sunteti afara, nu te apropia de el..nu e de gluma cu asa ceva

| CarmenElenaa a răspuns:

Te.as sfatui sa nu mai iesi cu acea persoana. sau poti sa ii spui ca nu iti place si ai deja un prieten. daca nici asa nu merge. nu mai ramane decat sa ii dai o palmahee hee

| Ciocolathaa explică (pentru CarmenElenaa):

Dar i-am spus de foarte multe ori, numai ca nu intelege happy

| Banncoti a răspuns:

Daca in grup este vreun baiat mai mare si mai tare intelegete cu el sa "fiti"(va prefaceti)impreuna.Bafta.winking