| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy
Acum am inceput liceu si eu si iubita mea, noi fiind de 6 luni impreuna, si ma confrunt cu o problema foarte mare, am intrat la licee diferite ( nu asta-i problema) ne vedem de vreo 3-4 ori pe sapt si am aflat de la o colega de a ei (prietena buna de a mea, iubita nestiind ca o cunosc pe fata respectiva) ca toti baietii sunt atrasi de iubita mea (arata foarte bine)si o gadila ii,pun mana pe fund, pe tate chestii si ma deranjeaza toate chestiile astea, adica cum ar fi sa ma vad cu iubita si sa vina unu sa-i dea o palma peste fund, ma deranjeaza chestiile astea, si ei intr-un fel cred ca-i place sau chiar nu stiu, ea se comporta foarte foarte frumos cu mine si vorbim mai mereu dar niciodata nu a precizat chestia asta.S-a intamplat odata sa merg cu niste prieteni pe afara si mi-a zis prietena mea ca unul din grup a atinso pe iubitea mea si l-am luat la bataie si de atunci nu mai are niciunul tupeu.(Ea zice ca are colegii de treaba) Va rog ceva ajutor, simt ca ma duc si ii iau la bataie pe toti ratatii aia de colegii ai iei mor straight face

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Poate ca "prietena aia a ta" minte, de ce nu iei in considerare chestia asta? Mergi pe principiul : "pana nu vezi, nu crezi" si spune-i prietenei tale ce ai auzit, dar nu si de la cine si vezi ce spune si ea. Si pana la urma, daca tu crezi ca ii place, nu sunt numai colegii de vina!

| godthisishappening a răspuns (pentru NoName0x0):

Hai s-o luam altcumfel, sunt 100% sigur ca asta se intampla... problema e mai complicata nu pot sa-i spun...

2 răspunsuri:
| Kumiko19 a răspuns:

Vorbeste cu prietena si spune-i ce simti