| Capota a întrebat:

Am o întrebare mai ciudată big grin. De ce atunci când fac dragoste cu iubita durează mai puțin dacă nu-mi face sex oral? Vreau să spun că atunci când îmi face aș putea rezista 35-40 de minute (aproximativ), iar uneori dacă mă aprinde și sare direct pe mine, rezist ceva mai puțin sad..destul de puțin aș putea spune. Mulțumesc.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca sare pe tine e mai excitant, e surpriza, probabil ca de asta dureaza mai putin. Poate ca nici nu este uda, frecarea este mai puternica in timp ce daca iti face mai intai oral, este si ea bine lubrifiata.