| maniakul a întrebat:

am o intrebare mai mult pentru baieti :
Daca te saruti cu o prietena, nu iubita si te vede iubita ta ce ai face?, dau funda! Argumenteaza raspunsul

Răspuns Câştigător
| star4all a răspuns:

Nimic, astept sa vad ce se intampla...

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa faci? Pe nebunul!
Spui ca era o provocare,ca a vazut gresit,ca o felicitai etc!
Si,daca v-ati impacat, nu repeta figura ca o pierzi.
Sau o vezi ca se saruta si ea cu alt baiat si-ti face pe nebuna, pe urma!

| Roll a răspuns:

Threesome, ca sa le impac pe amandoua.

| NuDauFunda a răspuns:

Ii spui ca nu esti multumit de cum saruti, asa ca ai vrut sa te perfectionezi... special pentru pe ea

| ingerasmotat a răspuns:

Spui ca ceea ce vede nu e ceea ce pare laughing zii ca ai sp ca iubita ta saruta mai bine si ea nu te-a crezut sau ca ea a sarit pe tine...
PS. Esti un mare nesimtit pentru ca o inseli, daca nu o mai vrei termina relatia cu ea si gata.

| maniakul explică (pentru ingerasmotat):

Pur si simplu a fost un sarut din prietenie doar nu era ceva serios, si m-am impacat, mersi Funda

| idG a răspuns:

Da-o classic. " ca sa vezi, cat semanati " laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as bate singur! happy