| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
In cine aveti mai multa inceredere. fete sau baieti?
*argumenteaza!

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In baieti...big grin

| CristineDelaruss a răspuns:

Unele fete te bafesc dar si baietii. Unii baieti sunt de incredere la fe si fetele.In lumea de azi nu poti avea incredere in nimeni. Poate si chiar cel mai apropiat de tine te barfeste pe la spate.

| Marii a răspuns:

In nimeni. In fete nu pot avea incredere pentru ca-s barfitoare. Si am avut incredere in baieti si s-a ales praful de increderea asta.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

In baieti happy de aceea si cei mai multi prieteni ai mei sunt baieti.
Ei nu barfesc. daca au ceva probleme.cu o bataie se rezolva si pe urma peace laughing). Dar noi, fetele, vai...

Desigur, exista si fete in care poti avea incredere, dar trebuie sa iti alegi prietenele cu atentie, nu toate sunt asa cum par.

Am si prietene.destule.dar numai 1 este adevarata.

Bafta :*!

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Cand vine vorba de incredere.depinde ce am de spus ca sa vad atunci in cine sa am incredere : fete, baietii... Le spun cate ceva prietenelor. In baieti nu prea am increderehee hee
Dar odata ce le am pe mama, sora mea cred ca pot vorbi cu ele chestiile intime...
Tata ma ajuta cu alte sfaturi... fara "chestii intime" logiclaughing

see you soon!

| Cryssy a răspuns:

Depinde...eu cea mai mare incredere o am in iubitul meu si in cea mai buna prietena a mea happy

| mada12 a răspuns:

Pf...depinde...in ultima vreme am avut ciudata ocazie sa aflu ca in baieti am mai multa incredere...toate prietenele mele sunt false.bineinteles,cu baieti nu pot discuta despre lucruri intime, dar pentru asta o am pe sora mea.laughing Am argumentat bine?laughing

| www a răspuns:

Depinde de persoana, nu de sexul ei.

| Munchkin a răspuns:

Eu sunt fată şi am mai multă încredere în băieţi...nici unul nu mi-a înşelat încrederea (nu mă refer la relaţii). Niciodată nu am avut o prietenă adevărată din rândul fetelor...majoritatea se prefac că îţi sunt prietene, dar dacă nu eşti atentă încep să te vorbească pe la spate, sau îţi fură iubitul de sub nas.
Mi s-a întâmplat mai demult, mă despărţisem de un tip, iar după câteva zile, "prietena" mea cea mai bună mi-a spus că ar da orice să facă sex cu el, că e îndrăgostită de el, că bla bla (ea fiind şi într-o relaţie cu un tip, de mai mult timp). Iar după vreo lună, mă acuzase că vreau să "îi fur iubitul", pentru simplul fapt că l-am întrebat ceva pe messenger. straight face Păi dă-o-ncolo de treabă, eu am avut încredere în ea şi am ajutat-o mereu, iar ea ce face?
Şi au mai fost cazuri în care am fost lăsată baltă de tipe pe care le consideram prietene... mi-a fost învăţătură de minte.
Oricum, în momentul de faţă nu mai am încredere deplină decât în 2 persoane.

| gossipgirl a răspuns:

Depinde..in unele cazuri ai incredere mai mult in baieti...in altele mai mult in fete tongue
Despre baieti mai bine vb cu baieti big grin

| RappK a răspuns:

Io mereu am avut incredre in baieti...
bine ca nu in totilaughing...insa fetele din jur sunt barfitoare.rau!laughing
thinking hmmm am decat un baiat caruia i povestesc tot pentru ca ma intelege, ma asculta si cel mai important imi da sfaturi folositoare!big grin... tu?

| poechce a răspuns:

Toti sunt perversi, si fetele si baietii.

In ultima vreme, generatia 90` a degenerat. In loc sa fim o generatie model, suntem una needucata. Uram, uram si iar uram.

Parerea mea este ca nu poti avea incredere nici in reprezenantii sexului feminin nici in cei ai sexului masculin.

Mai bine, vorbesti cu mama, tata, sora. o ruda.

| sckorpion a răspuns:

Majoritatea persoanelor au tendinta de a se increde intr-o persoana de sex opus, pentru ca, in primul rand gandeste altfel. Iar apoi, cu o persoana de sex opus vorbesti de cele mai multe ori mai deschis si mai frumos.

| dewtsa a răspuns:

Eu cel putin am mai multa incredere intr-un baiat decat intr-o fata, pentru ca prefer sa stiu ca nu vb cu cineva care ma vorbeste pe la spate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu una am mai multa incerdere in baieti, pentru ca tot ce le'am zis a ramas intre noi plus ca uneori dau sfaturi mai bune decat fetele.In schimb fetele, sunt invidioase, barfesc si daca ii spui ceva unei fete mai afla inca una si tot asa pana afla toata lumea!