| Boss315 a întrebat:

am o intrebare
Masturbarea se mosteneste de la parinti/bunici?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nevoia de a te reproduce =dorinta sexuala am mostenit o cu toti de la prima celula care sa divizat in ocean acum 3, 8 miliarde de ani, acum 500 de milioane au aparut primele animale care se reproduceau sexual e de la alea a inceput inceput, desi da nevoia de sex e mostenire genetica, masturbarea se inalneste si la cimpanzeii

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=i_uJliIsqXE dovada cu cimpanzeii

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu doar la ei, cainii si caii si-o freaca de picior.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Asa e, e ceva perfect normal, reptilele se masturbeaza oare?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu, consider ca masturbarea e un comportament ce are legatura cu psihica, iar reptilele nu au asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea nu se mosteneste! Masturbarea este doar o practica pe care trebuie sa o intelegi si sa o practici cu masura, ca fiind in exces poti avea probleme ejaculatorii sau chiar psihice.

| mihai69 a răspuns:

Se moștenește?!? rolling on the floor
neah...

| doctorandus a răspuns:

Daca ai harem, nu e nevoie sa te masturbezi. Pentru restul masturbarea este uneori o necesitate. A, era sa uit de impotenti... aia n-au nevoie de masturbare.

| SG1995 a răspuns:

Nu, e un comportament instinctual, eu prima data cand am facut-o dormeam, iar cand m-am trezit mi-am dat seama ce fac.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Wow ca la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... tu te vezi ce intrebare pui?

| udrescuf a răspuns:

Da de la Adam pana acum. Este nevoia de a te reproduce.