| Axel22 a întrebat:

am o intrebare pentru fete. De ce daca fetele sunt violate sa zicem, de ce lesina asa in timpul violului fara sa fie lovite doar sa faca sex cu ele violatorul?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| elena04 a răspuns:

Depinde de fata daca este mai fricoasa de fire poate lesina inainte de contactul sexual..ba da au orgasm

23 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Cine ti-a zis tie ca se intampla asa ceva? Sau ai vazut in filme? Daca in realitate se intampla asa ceva poate fi din cauza socului, a fricii sau a durerii.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Lesina de placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fost violate ca să-ți spunem cum stă treaba.
Întreabă un psiholog, experți în comportamente de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt slabe de inger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare tampita!
ai incercat? de aia intrebi?
pff. lesina pentru ca se simte intr-o stare de soc mi se pare logic ca atunci cand violezi fata si ea nu vrea si incearca sa se opuna si vede ca nu poate face nimic ii este frica de jigodii de oameni care violeaza le e scarba de asa ceva...si nu nu au orgasm din moment ce nu simt absolut nimic pentru baiatul respectiv simt decat durerea si atat ele nu se aleg cu nimic din asta ba chiar poate ramane cu traume!
cum sa pui o astfel de intrebare hai sa-ti pun eu una si mai tie ti-ar place sa vina o fata si sa-ti taie scula cu cutitul jos? raised eyebrows

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun raspuns!
Mai ramane o intrebare. El oare o sa aiba sau nu orgasm dupa ce ramane fara "minunatia lui"? laughing
Prost raspuns a primit funda. Ai macar idee ce e orgasmul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaMarry):

O dat funda unui raspuns care in realitate i-ar placea sa se si manifeste desii nu-i asa si cu totii o stimlaughing
nu o sa aiba orgasm fara familia lui ...si sincer am ganduri din astea malefice cu unii baieti care nu stiu sa respecte si nu au bunul simt.dar na. daca n-ar exista reguli ne-am omora intre noi

| zuzualina a răspuns:

Lesina de durere logic laughing

| Raiiiisa a răspuns:

Ai de gand sa violezi o fata de 16 ani?
Bine, imagineaza-ti cum ar fi ca eu sa-ti pun pistolu' la tampla si sa te oblig sa ai erect*e, iar dupa sa te violezsmug oare ai lesina?laughing

| elena04 a răspuns:

Pai depinde la ce varsta sunt violate
ele lesina deoarece chiar daca nu sunt lovite le este frica iar de frica prea mare ele lesina..insa nu a s vrea sa fiu violata niciodata

| Axel22 explică (pentru elena04):

Pai sa zicem ca fata violata are 16 ani, sunt sanse mai mari de lesin?

Iar fetele cand sunt violate nu au orgasm?

| elena04 a răspuns (pentru Axel22):

Dai funditakiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru elena04):

Mă întreb ce femeie ar rămâne traumatizată în urma unui orgasm thinking

| Axel22 explică (pentru anonim_4396):

Si eu laughing

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Axel22):

"Pai sa zicem ca fata violata are 16 ani, sunt sanse mai mari de lesin? "

Ce planuiesti?

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

TUUUUU! iubita, te-am mai vazut eu, ma urmaresti? Esti cumva un discipol de al lui Kintzi? Si tu il vezi cu Niuntzi prin tufisuri?
Astept ....raspunsul tau.Asa serioasa si nerabdatoare cum este eu.Imi scuzi `...`-le. Iti urez bafta iubitoo:*:*:*:*:*:*:*:*:*.

| Raiiiisa a răspuns (pentru XxPaPuShIcACuFiTzExX):

Ioiii tu, scuza-ma da eu nu pot sa iti "scuz" scrisu astade"..."laughing)
Chiar ai chiulit de la toate orele de romana?

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fi surprins/a sa stii ca sunt mai traumatizate si se iarta mai greu cele care simt placere in timpul unui viol pentru ca in capul lor e o contradictie: nu au vrut ca acel act sexual sa aiba loc, au fost scarbite, dar au obtinut placere, pentru multe e de neconceput acest lucru!

| Axel22 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu planuiesc nimic! Sunt doar curios!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axel22):

Curiosii mor repedelaughing (nici eu no cred)
dar ai pus o intrebare si si un raspuns la care se pare ca stii o parte dar mai gandeste si tu logic

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru Raiiiisa):

Besh.

| elena04 a răspuns (pentru Axel22):

Depinde de fata daca este mai fricoasa de fire poate lesina inainte de contactul sexual..ba da au orgasm

| catalinadraguta10 a răspuns:

De ce? ai in gand ceva? eu as zice mai bine sa lasi fetele in pace nu te supara dar nici pentru ele nu e usor nici cand o fac de buna voie dar obligate... mai gandeste-te... mila e data de la Dumnezeu

| Axel22 explică (pentru catalinadraguta10):

N-am de gand nimic laughing