| shadday a întrebat:

am o intrebare

prietena mea a facut sex cu fostul o singura data acum 2 ani si de atunci nu a mai facut pana acu cateva zile cand a facut cu mine, dar am intampinat o problema are vaginul foarte larg, din ce cauza? imi poate explica cineva? multumesc, astept raspunsurile voastre.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sau poate așa cum îți zisei deja, ai tu o problemă cu circumferința organului tău...

| Alcyon a răspuns:

Probabil era foarte excitata si de-aici senzatia de vagin larg. Si mai exista si posibilitatea, ca tu sa nu fii chiar atat de dotat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))

O singura data, acum doi ani! Si tu ai pus botul! Voi ce mancati, ma, cand sunteti mici? Nu puteti fi atat de ageri doar de la natura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e o diferenta de 2 ani era de asteptat sa se intample asta.Din cauza vremii indelungate.

| NameHarris a răspuns:

Si daca iti spunea ca porci zboara tu o credeai? Parerea mea ori si-a traso de nu mai sie numarul ori o ai mica tulaughing)

| Melly98 a răspuns:

Ori se masturbeaza!