| FlorianPop a întrebat:

Treaba sta cam asa imi place o fata din cercul meu de prieteni. Eu incerc sa ma apropii de ea iar ea parca imi pune o bariera. Ea de 1 saptamana s-a despartit de fostul prieten... Ce as putea face sa o "cuceresc"? Astept raspunsuri de la fete cat si de la baietiwinking! Bineinteles fundita big grin!

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Poi vorbestei frumos, fa-i complimente mai ales legate de par si cat de frumoasa e si dupa aceea spune-i ce simti pentru ea.
De cele mai multe ori totul iese bine.
Iti urez mult succes!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca a suferit mult si tuh zici ca o iubesti. intrebao daca ai o sansa dupa ceva timp? si daca zice da o astepti si gt daca zice nu chiar numaia i ce sa faci.

| FlorianPop explică:

Dap... Faza e ca am facut asta dar ea mi-a spus ca a suferit destul dupa ultima relatie... ce sa fac? Sunt disperat fata imi place la nebuniewinking!