| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. De cateva zile mai exact de 3 zile mi-au aparut pete rosii pe gland( capul penisului) si ma ustura. Cand fac dus Devine insuportabil nu stiu ce sa fac... Cred ca este vorba de puroi ca am observat niste pete galbene pe lenjeria intima. Ce sa fac? Mie jena sa le zic parintilor. Cand este decalotat da impresia de "transpirat". Eu am 17 ani deci nu am avut vreun contact sexual ca sa zic ca este din aveasta cauza. Sincer mie putin frica pentru ca nosh ce sa fac. Ast rasp urgent. Funda si raspunsuri utile!

Răspuns Câştigător
| blackeyes90 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor. Poate fi ceva foarte grav

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ai de ce sa te rusinezi,nu ai facut ceva rau ca sa te feresti de parintii tai.
Bine ar fi sa le spui si sa mergeti la medic,repede!
Nu te juca, te rog, cu sanatatea ta!