| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema! Deci sa incep cu inceputul o fata a venit la mine in sat si niste prieteni au agatato ai au facut sex erau 3 (ea a vrut nu a fost obligata nu nimic) la un prieten acasa, aseara aceeasi poveste dar am fost implicat si eu am fost 5 si la fel nici un fel de probma cu ea (eu am avut prezervativ am stat 5 min si am plecat). Marea problema e ca astazi unchiul ei a aflat (ea stand la el si parintii eu fiind plecati ) si a zis ca maine dimineata se duce la politie si ne cheama si pe noi (noi avem 16 ani si ea la fel deci nu am obligato nu nimic... ea ne-a propus).Ce se poate intampla? ( ea ne-a spus ca nu mai e virgina ) va rog ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca va declara ca ati violat-o in grup si veti intra toti la puscarie, la cea juvenila bieninteles!
Felicitari, tocmai te-ai ales cu un dosar penal si eventual cu o sentinta de condamnat la puscarie.
Oare nu te-a ajutat capul inainte sa ai sex cu ea, ca ceea ce faci este gresit?

| GoldenZenith a răspuns:

Roxana Babenco 2.

| danutzu96 a răspuns:

Se da urmatorul scenariu : Nenea unchiu o baga pe duduie in sperieti si aia declara ca ati violat-o. Apoi incepe circul. Nu mai bine erati voi cumintei si va vedeati de treaba voastra?

| AmmAn a răspuns (pentru danutzu96):

Frate ea a venit cu noi, ea ne-a peopus... pe cine crede politistu pe noi 5 sau pe ea una...

| danutzu96 a răspuns (pentru AmmAn):

Eu zic sa aveti Mare grija ce spuneti la politie si sa incercati sa mediati problema cu fata si cu unchiul ei. Ea poate spune ca ati violat-o in grup de exemplu si atunci e belita grav... Incercati calea pasnica cu ea si unchiul ei ca sa nu se ajunga la polite, judecata si altele.

| AmmAn a răspuns (pentru danutzu96):

Avem si un martor care doar a stat si nu a facut nimic.

| anonim_4396 explică (pentru AmmAn):

Nenea polițistu sa fii sigur că pe ea o crede. Nu există nici o probă concretă că tipa, va produs minunata partidă de amor. Încercați să o dați cumva la pace cu gagica si cu unchiul ei. Dacă cumva sunteți chemati la poliție aveti mare grijă ce spuneți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cine o sa va creada pe voi? Cucubau de la roma, ala. De fapt nici ala. Desigur ca aia o sa ia pozitia sfintei care nu a vrut nimic si voi cadeti de prosti. Invatare de minte pe viitor.

| AmmAn a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost un baiat cu noi fost coleg care nu a facut nimic

| kandaraki a răspuns:

In primul rand felicitari pentru povestea scrisa de tine aici pe site.
ai fantezie, nu gluma.
pentru ce ai 'facut' meriti o bataie sa iti zboare cativa dinti si vreo doua la ****, sa stii sa nu faci sex in grup.
ar fi bine si in inchisoare sa stai, poate alti 5 prizoneri te-ar 'viola' putin, sa vezi cum e.
succes fraiere!

| ReluAndrei a răspuns:

Atat timp cat voi nu ati obligat-o nu o sa patiti nimic pentru ca politia isi da seama in urma anchetei cum a stat treaba.