| AlexutzaDragutza a întrebat:

Am o mare problema, precum stiti trec in clasa. a5a si bam bam nu stiu sa sarut.Azi am primit 3 cereri de prietenie:1-de dimineata toate bune si frumoase, seara cand ne-am vazut am aflat de la prietenul sau ca m-a inselat cu fosta mea amica pentru ca stai sa va zic motiv n-am vrut sa-l sarut(dar eu am vrut dar na nu stiu), dupa ce am aflat l-am lasat, dupa aia prietenul sau mi-a propus am acceptat dupa 2 ore mi-a cerut sa-l sarut si i-am raspuns verde-n fata ca nu, si de asta m-am despartit.Acum vreo 10 min m-a sunat altul sa ne vedem luni ca maine e plecat in fine... Daca imi cere sa-l sarut ce fac? Cum o fac?

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Deci...sunt clasa a7a si pot sa zic ca nu stiu sa sarut dar nu imi fk griji pentru asta toate la timpul lor. Daca un baiat chiar tine la tine sta cu tine si fara sa te sarute pentru ca asta nu e un motiv de despartire. Dar, daca tu vrei sa saruti, poti sa ii spui baiatului ca tu nu stii si ca e prima data si fii sigura ca el o sa te ia usor si o sa inveti. Odata si odata trebuie sa inveti pentru ca toate au un inceput.Se zice(adica asa zic kpii)ca atunci ca e prima data cand saruti si chiar iti place baiatul/fata, pur si simplu totul vine de la sine.Eu sunt de acord cu asta.
Succes kiss. Daca vrei te astept sa imi relatezi cum s-a intamplat ziua de luni.smug

6 răspunsuri:
| Bebelushaaː a răspuns:

Fa ce face si el. lasa`te purtata de val.
Pana la urma nimeni nu a stiut de la inceput sa sarutewinking
Bafta >big grin

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Bam Bam!

Cls. a V-a.
Nu sti sa saruti.

Rezultatul:

Foarte normal ca nu sti.

Anormal:
Ca vrei sa stii la varsta de 11 ani.Ca vrei sa pui in practica.

Nu-ti mai bate tu capsorul cu aceste lucruri.
Eu acum cu doi ani in urma ma intrebam cum vor fi profesorii, materiile, etc...

Dar asta e.Anturajul

Si referitor la intrebarea ta.
Fa cum ai facut si cu ceilalti ca ai procedat bine.NU! si atat.

Bam bam.

| sebilici a răspuns (pentru ĐǿŁŁY):

Respectele me! BAM BAM laughing)

| Anakatsu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bT8nSbpQSLs&playnext=1&videos=oW-btABHIu4

sarutul nu se invata se simte lasa-l pe el sa faca primul pas tu stai si deschide guta alt raspuns nu stiu sa dau

in legatura cu videoul e de fun sa iti ridice moralul :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha ha ha ha! Ce prostie! Trezeste-te la realitate fetito! In clasa a5a sa te saruti? Mai asteapta si tu pana mai cresti! Doamne ce minte poti sa ai, scuza-ma ca-ti spun!