| AlbertosBulangios a întrebat:

Am o mare problema. Imi place de un baiat de la facultatea de medicina si cand eram in acelasi liceu se holba la mine (cu ochii lui frumosi albastri). Mentionez ca este cu 2 ani mai mare ca mine.
Ce sa fac ca sa mi-l scot din cap?
Am vreo sansa cu el?
Problema este ca am un poster A3 cu el pe frigider si el stie asta.
Help
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Lorena1787 a răspuns:

Pai incearca sa faci contact vizual cu el mai mult timp, daca iti zambeste e posibil sa te placa si el. Daca sunteti si colegi la acelasi curs ai putea sa intri cu el in vorba, desi e putin ciudata faza cu posterul dar daca pe el nu l-a deranjat atunci e ok

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Stai linistit, ca nu se holba, asa se uita el. E usor sa ti-l scoti din cap. Daca chiar vrei asta. Ii faci o propunere amoroasa. O sa te ia la bataie, o sa te faca de ras si uite asa scapi de obsesie. Ingenios, este?

| YouandI a răspuns:

In primul rand rupe afișul, in al doilea rând cunoaște și tu alte persoane, ieși cu prietenii și tot așa.