| Bogdanell5 a întrebat:

Salut TPU
Am o mica intrebare din pura lipsa de ocupatie (jur).
Ca baiat simti ceva cand esti dezvirginat?)
Adica...sa stiu si eu pentru viitor sa strang din dinti sau sa stau calm rolling on the floorrolling on the floor
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Robby96 a răspuns:

Calm frate...totul vine de la sine!laughinglaughing

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Sa strangi din cur ca o sa te doara daca o ei anal.
Daca te referi cand vei f o fata stai linistit, macar sa ai ce f.te. Nu te va durea nimic.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Simti ca te maturizezi, stai flex n-o sa mai ai gandirea de acum.hee hee

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@yhsay nu vrei sa incerci cu mine sa vezi daca ma doare? laughing

| yhsay a răspuns:

Depinde, am inteles de la unii baieti ca i-a durut cand li s-a rupt ata, dar banuiesc ca difera de la baiat la baiat.

| HISTORY_5103 a răspuns:

PROPUN - stergerea contului si bannerea lui, e un copil ...imatur,care pune intrebari de...

| Bogdanell5 explică:

Ieeeeee :X laughing)))))))) Deci singurul lucru din care sa strang sunt testicuele nu? laughing))) Ok merci :]]

| SpaNu88 a răspuns:

ForeverChristmas, eu propun sa o vizitam pe mama ta. ce parere ai?
poate baiatu este interesat daca il doare sau nu. Bogdanel cand esti in actiune nu te mai intereseaza, esti concentrat la maximum