| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema. Iubita mea este virgina, la fel si eu, amandoi suntem trecuti de varsta de 18 ani, aproape 19. Suntem impreuna de aproape un an, dar ea mi-a spus sa o astept sa ne incepem viata sexuala deoarece nu e pregatita psihic. Eu am fost de acord, dar mica marea problema a inceput sa apara de curand. Cand suntem unul langa celalalt, ne excitam super tare si mie imi este frica, ca n-am sa mai pot rezista mult fara sa fac nimic. Vreau sa-i respect decizia, dar imi e frica de problema asta. Ce sa fac?

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei adevarul? ea nu te place,nu e atrasa de tine fizic de tine,te vede ca un catelus, se foloseste de tine, sta cu tine din plictiseala, cand va peste un barbat care o va atrage fizic va face sex cu tine pana atunci se va folosi de tine, fetele sunt smechere, ele se folosesc de majoritatea si fac sex cu o minoritate de baieti

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Sau poate doar nu considera ca e momentul? In mod normal, trebuie sa stea cu ea pentru ea, nu pentru a obtine ceva pe plan sexual.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Aloooooo sunt 365 de zile petrecute impreuna, eu te inteleg esti asexual da noi cei hetro vrem si sa facem sex, tu nu poti intelege, explica tu unui orb culoarea rosie

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Au 19 ani, ti se pare ca n-au timp? Fata nu e pregatita, care e problema?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Vezi exact ce ti am spus

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Sa vrei e una si sa fii obsedat/dependent e alta.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Da omule suntm dependenti de ceva involuntar fara de care viata pe pamant nu ar putea exista la nivel complex

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Orice dependenta e rea.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Atunci numai respira, numai bea apa, numai manca ca Orice dependenta e rea.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RAY):

Eu zic că eşti cam dur cu el, e normal să se excite, că na, sunt cuplu şi ea îşi doreşte, dar nu e sigură, cine ştie, îi e frică, e normal...

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Sinceritatea este dura, eu stiu cum gandesc fetele, ele vad baieti ca catelusi sau buni de pat

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RAY):

Asta ştiu şi eu, multe sunt vipere, dar nu poţi zice că toate au intenţiile astea, adică să fim serioşi, nu toate sunt la fel oricâte motive mi-ai da tu că aşa e.

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Si noi vedem fetele ca proaste vs inteligente

| mihai69 a răspuns:

Faceți un pas înainte - peting.
Sau nu vă mai excitați până ce ea nu e sigură 1000% că vrea să meargă până la capăt.

| stop99 a răspuns (pentru mihai69):

Nici nu vrea sa auda de peeting

| RAY a răspuns (pentru stop99):

Aia nici nu vrea sa fie atinsa de tine, chiar esti un catelus, tu nu vezi ca i este scarba de tine

| mihai69 a răspuns (pentru stop99):

Atunci stai tot timpul la doi pași de ea și nu o mai lăsa să te atingă!

| Alexuţ02 a răspuns:

Mai dă-i timp bro, nu pleacă nicăieri, ai grijă de ea şi când simte că e momentul, fă-o, dacă ai ceva bănuieli că şi ea vrea dar e timidă sau îi e puţin frică, fă tu primul pas, pregăteşte un loc frumos, amândoi, oferă-i încrederea de care are nevoie şi asta a fost.

Nu te grăbii când nu e cazul

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu o va face in vechi cu el, fata place pe altul

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RAY):

Totuşi, au un an împreună... nu-l speria pe băiatlaughing

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Sunt sanse mai mari ca sa devin eu presedinte

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RAY):

Rayus Rayhanus?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://myzutv.ro/......17213.html
astia nu au nevoie de un an de pierdut timpul aiurea, la de astia viseaza virginele, si ele vor baieti frumosi ce naiba

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Königherz

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RAY):

Morrolling on the floor))))))))))))))))

Stai mă uşor că poate nu vrea model fata, îl vrea doar pe el

| RAY a răspuns (pentru Alexuţ02):

Stai ma nu muri naibi, mai vedem noi

| ForeverAlone97 a răspuns:

Da-i papucii. Nu merita sa mai astepti

| Jay1 a răspuns:

Trebuie să fii conştient de faptul că pentru ea tu eşti extrem de important, dacă vei deveni primul ei iubit. Avantajul este că o poţi forma exact aşa cum îţi doreşti, pentru că tot ce va şti din punct de vedere amoros, va şti de la tine. Cu alte cuvinte: cum ţi-o creşti, aşa o ai! Fii extrem de atent cu ea, fă-o să se simtă iubită şi protejată, câştigă-i încrederea şi o să-ţi înflorească în braţe precum cea mai frumoasă floare. Şi ea e conştientă de ceea ce va urma, fii sigur că se gândeşte şi chiar abia aşteaptă. Depinde numai de tine... BAFTĂ!

| eugeniu2020 a răspuns:

Mergi repede in dus daca te exciti, cu apa rece si va trece imediat!

| stop99 a răspuns (pentru eugeniu2020):

Faza e ca amandoi ne "provocam", si din cate vad, si ei ii place "jocul" asta

| eugeniu2020 a răspuns (pentru stop99):

Daca i-ar fi placut intr-adevarul jocul asta cum zici tu, ati fi facut sex demult, dar asa ea se joaca cu tine dar sex nu vrea sa faca cu tine, asta e situatia, o accepti sau nu, e treaba ta.

| Tranconoid a răspuns:

Pai din moment ce ai spus ca va excitati reciproc asta inseamna ca si ea vrea sa faca ceva, si in acest caz poti sa o intrebi daca e sigura si ii explici situatia, fi deschis cu ea. Daca zice nu, incearca sa nu mai faci acele lucruri care te excita, altceva nu stiu, sper ca am ajutat.