| adaghddbshdshdbsbcdbsdj a întrebat:

am o mica problema. am fost cu un baiat mai mic ca mine cu un an timp de o luna. dupa aproape o luna de la despartire mi-a spus ca vrea sa ne intalnim. Daca a vrut ne-am intalnit. el m-a rugat sa-l iert daca mi-a gresit cu ceva pe parcursul relatiei, si mi-a mai spus ca o fata ca mine mai rar gasesti. ..cum sa interpretez ultima parte? Si.ce sa fac acum? oare ma vrea inapoi?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

L-a sfatuit careva sa apeleze si el la minciunele, si tu gata, l-ai si crezut. Normal ca te vrea!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai cred ca esti suficient de inteligenta sa pricepi ca atata timp cat ti-a spus asta la modul complimet e clar ca esti speciala pentru el in sensul bun.Ai tu calitati pe care alte fete nu le au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vei tine minte numele acesta de user?

| adaghddbshdshdbsbcdbsdj explică (pentru anonim_4396):

Pai...eu ma conectez cu email-ul, nu trebuie sa il tin minte.

| Blamely a răspuns:

Da, bine înțeles că te vrea înapoi. Cât despre "ultima parte" voia să spună că ești specială.

| 1cristian1990 a răspuns:

El a zis ceva de genu, iti traduc eu: Am dat pasarea din mana pe cea de pe gard, in cazul nostru iubita. M-am despartit de tine si am incercat sa gasesc alta mai buna, sunt ratat si nu am putut gasi te rog iarta-ma vreau sa ma culc cu tine ca nu mai pot! Sau poate intr-adevar te vrea inapoi si o sa traiti pana la adanci batraneti, dar cam slabe sanse vreo 10%, cred ca prima varianta, sanse 70%!

| adaghddbshdshdbsbcdbsdj explică (pentru 1cristian1990):

Nu, el nu a fost cu nimeni cat am fost despartiti(a avut oferte)..ma rog, si in prezent.ce m-ai sfatui sa fac?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru adaghddbshdshdbsbcdbsdj):

Normal ca te vrea inapoi. Tu ce crezi! Impaca-te si lasa prostiile!

| 1cristian1990 a răspuns (pentru adaghddbshdshdbsbcdbsdj):

Acum eu nu cunosc persoana! Daca INTRADEVAR nu a fost cu nimeni altcineva in timpul asta, atunci OK, impaca-te cu el! Dar daca v-ati despartit odata s-ar putea sa va mai despartiti si alta data! Din ce cauza v-ati despartit?

| adaghddbshdshdbsbcdbsdj explică (pentru 1cristian1990):

Pai ..nu prea mai comunicam...

| AndreeaFlr a răspuns:

Din ce ne-ai relatat tu, da, el te vrea inapoi, acum depinde de tine ce simti, dar orice ar tu trebuie sa ii spui, pentru nu il minti doar pe el, te minti si pe tine. Spune-i cat mai frumos si cat mai delicat, astfel incat sa nu il ranesti foarte tare, daca nu doresti sa mai fi cu el, dar daca da, sa fie in bafta voastra. Sper ca te-am ajutat. happy