| anonim_4396 a întrebat:

Am o. mica problema as spune eu si va rog sa dati dovada de seriozitate @raspunsuri.Problema ar fi ca am avut primul contact sexual si atat la oral cat si cand penetram ahm simteam un mic discomfort in zona preputului si as vrea sa stiu daca e din cauza ca e o prima data sau e ceva serios? Eu oricum o sa mai fac cateva teste..si revin cu un edit.^^

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lucifer12345678 a răspuns:

Prima data asa se intampla

| MaxiZ a răspuns (pentru lucifer12345678):

Mda se pare ca cei care nu sunt circumcisi au o sensibilitate mai mare si pielea nu trebuie sa fie mai jos de cap doar putin.^_^ (si prima tipa era o. fatuca de 18 si nu stia ce face.xD)

| JhgfdGirl a răspuns:

Posibil sa fie de la contactul sexual prezent pentru prima data... pentru ca virginitatea nu o mai detii si, de aceea. Dar ar trebui sa mergi la un medic pentru un consult pentru a te asigura ca nu ai ramas insarcinatawinking Eu iti urez succes si sa te protejezi data viitoare happy O sarcina "din greseala" poate aparea oricand. Cel mai bine e sa consulti un medic! happy

| MaxiZ a răspuns (pentru JhgfdGirl):

Ce *** scrii? O.O Eu barbat este fa! laughing

| MaxiZ a răspuns:

De asemenea daca se pricepe careva sau e medic sa trm o poza cv.