| Stefan_Robert_1990 a întrebat:

Am o mica problema cu prietena mea eu am 15 ani si ea are 13 ani parintii ei nu sunt de acord (tin sa mentionez ca tatal ei este preot, iar mama ei este inginera) nu o vreau pentru bani ca si eu am un loc de munca stabil din cauza profilului la care sunt si recent i-au luat un telefon nou mai exact un S9 si parintii i-au instalat o aplicatie de in care vede ce vorbesc, cu ea pe Whatapp si pe Facebook si mama ei ii controleaza destul de des telefonul singurul loc in care pot vorbi cu ea este Instagram si ii este frica sa ne mai vedem ce ar trebui sa fac sa ii aduc increderea de sine!
O iubesc enorm e draguta nu e tampita ca majoritate fetelor nu face pe proasta se vede ca stie sa tina la o relatie si ca si ea ma iubeste dar ce ar trebui sa fac sa ii spun sa vb cu parintii ei sa o lase in continuare afara ca sa ma pot vedea cu ea
AJUTOR SUNT INTR-O STARE CRITICA O IUBESC ENORM SI NU VREAU SA MA DESPART/SA SE DESPARTA DE MINE!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa iei o pauza de la munciuni, ca-ti creste nasul!
La 15 ani, loc de munca stabil, mai ca m-a bufnit rasul...

| Stefan_Robert_1990 explică (pentru Violleta2022):

Piccolo sefu piccolo daca te tii de meserie acum am 17 ani si sunt ospatar la trattoria buongiorno in primaverii te asteptam si iti facem si un discount big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Stefan_Robert_1990):

Daca anul trecut in Mai 2018 aveai doar 15 ani, cum poti sa ai 17 ani doar 10 luni mai tarziu?
Chiar nu stii matematica?

PS Nu ma astepta la trattoria, ca trece vara pana sosesc eu in tara happy

| Necunoscut112 a răspuns:

Poftim? Tu la 15 ani lucrezi astfel încât ţi-ai permis să îi cumperi prietenei tale care are 11 ani un telefon de câteva mii de lei? Wtf? Ce relaţie e asta la vârsta voastra? Mi se pare un cadou total nepotrivit şi părinţii ei au toată dreptatea să o controleze. La vârsta asta ar trebui să vă fie suficient să vă vedeţi în pauzele dintre ore, la scoala.

| KevinLevin a răspuns:

Ce mă miră pe mine mai mult părinţii tăi nu te controlează ce scrii pe TPU?laughing morrrr. Pe mine nu ma controlează nimeni ce fac pe internet de la varsta de 11 ani si acum am 18 ce fac eu este mai ceva ca la Albert Einsteinhappy