| NoFuckingName27 a întrebat:

Am o mica problema. In ultima vreme imi place de o fata. Ea stie asta, dar as vrea sa socializez cu ea. Problema este ca sunt cam timid. As vrea sa ii scriu pe Facebook, dar poate va da doar Seen sau va lua asta la misto. Daca va face asta, prietenii sigur vor afla. Plus ca fata e din gasca cu care ies eu in oras, iar cand vom fi amandoi, prietenii vor face misto de mn. Multumesc anticipat. Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, stii cum e vorba aia "Daca nu riști, nu câștigi!", asa e si in cazul tau, de unde stii ca vei primi "seen" daca nu incerci? De ce iti pasa daca prietenii tai fac misto sau nu de tine? Iti place de o fata si ai intrat in vorba cu ea, mi se pare un lucru perfect normal. "Ia-ti inima in dinți" si scrie-i fetei. Bafta!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai o singura solutie, sa incerci sa ramai cu ea si sa-i propui sa o duci acasa tu, sau sa ramaneti mai in urma grupului si sa-i spui ca vrei sa fie prietena ta, ca o placi...si daca ea vrea.

| neutrino a răspuns:

O fata se cucereste in direct, nu ascuns in spatele calculatorului tremurand de teama prietenilor.

| Sofer a răspuns:

Intra in vorba cu ea dai de inteles ca o placi. Intreab-o de muzica si ce filme ii plac si ce ii place la un baiat.

| seth2016 a răspuns:

Daca prietenii fac misto spuneti-le ca sunteti impreuna de 1 an si ei nu au observat inca. Si radeti de ei.

Zici ca stie. Dar ai vreun semn ca fata te place?

| Ađrian90 a răspuns:

Ştii care-i faza? Prietenii normal că o să râdă de tine, pentru asta sunt făcuţi prietenii, să fim serioşi. Nu te stresa, prietenii o să râdă de tine, pentru asta sunt ei, să râdă rolling on the floor Intră în vorbă cu ea, vorbiţi, dacă te refuză, nu-i capăt de lume. Dar eşti băiat descurcăreţ, o să te placă. Încearcă, n-ai nimic de pierdut!
Succes la cucerit happy

| aqswdefr a răspuns:

Eu spun sa o abordezi. Daca prietenii tai vor rade de sentimentele tale(normale) fata de persoana iubita nu iti sunt prieteni cu adevarat!