| Vanessa1200 a întrebat:

Întâmpin o problemă deranjantă în legătură cu Facebook-ul. După ce îmi blochez telefonul din buton sau ies de pe Facebook, încă apar o perioada îndelungată de timp, în jur de 15-30 de minute online, iar prietenii mei imi scriu deși eu nu mai sunt online de ceva vreme. Ma poate ajuta cineva cu rezolvarea acestei probleme deranjante, va rog? Ofer fundiță. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Tu nu ai nici o treabă, este un delay de la ei.

| Vanessa1200 explică (pentru NAT0):

Nu înțeleg. din cate am observat prietenii mei nu întâmpină aceeași problema, iar problema o am de câteva luni de zile.

1 răspuns: