| Sharky7 a întrebat:

Am o prietena buna cu care ma cunosc cu ea de cand eram mici si imi place de ea am fost in clasa la liceu 1 semestru.Mergeam mereu acasa vorbeam, radeam dar dupa ce m-am mutat parca e mai suparata.I-am zis pe mess ca imi place de ea si n-a mai zis nimic.Acum cand o "salut" pare asa mai indiferenta...ce-ar trebui sa fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bigboss23 a răspuns:

Aici a fost greseala ta,, i-am zis pe mess ca imi place de ea'', crezi ca ai facut bine ca i-ai zis? Nu ai facut deloc! Iti zic eu, din propria experienta, atunci cand ii zici unei fete ca iti place de ea, atunci va deveni mult mai indiferenta cu tine, pentru ca va zice asa,, stiu ca ma va place orice i-as zice si oricum m-as comporta''. Asa ca o lasi o vreme sa vada ca si tu esti ca ea putin indiferent si vei vedea rezultatul. Te asigur eu de asta!winking happy

| Sharky7 explică (pentru bigboss23):

Mersi de raspuns happy

| bigboss23 a răspuns (pentru Sharky7):

Cu placere si poti lasa si funda daca doresti!winking big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Crezi ca ai ceva de facut? Fata te-a refuzat finut.