| georgeflorin123 a întrebat:

Am o prietena pe care o iubesc mult este virgina suntem de ceva timp împreună și nu reușim sa facem sex este frustrat pentru noi deoarece ne dorim foarte mult. Când încercăm să facem ea este foarte relaxata și la momentul penetrării ea se panichează și așa eșuat nu Reușim spune ca o doare foarte tare când încercăm. Am încercat tot felul de metode sa ne iasă dar degeaba. Ce putem face ca sa reușim sa facem sex o metoda care o va face sa uite de durere. Cel ce vine cu metoda buna are 100 de funde

12 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Nu ai zis cati ani aveti, daca are 13-14-15 ani, nu merge.

| RAY a răspuns:

Sex oral fai tu ei, man esti barbat nu intra in ea asa brusc, fi taur da si ingeras

| corbulalbrosu a răspuns:

Cateva petting-uri lungi cu mult oral de ambele parti dar in primul rand cat mai multe masturbari lungi si cat mai energice, incepute cu un singur deget dar care treptat sa fie continuate cu 2 degete. Doar astfel vei reusi sa "obisnuiesti" vaginul cu prezenta a ceva strain in ea. Pentru ca masturbarea sa fie placuta sa folositi mult lubrifiant.Procedand astfel dupa cateva sedinte de masturbare veti reusi sa "largesti" catusi de cat vaginul ceea ce va permite sa realizati o dezvirginare relativ usoara si mai putin dureroasa, deoarece despre placuta nici nu poate fi vorba.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa fiti amandoi multumiti de ce faceti trebuie sa aveti in vedere urmatoarele aspecte: sa faceti prludiul mai lung, sa va excitati amandoi la maxim, sa lase ea gandul ca o va durea tare, de durut tot o va durea, dar aceasta durere se va transforma in timpul actului sexual in placere deosebita pe care nu o va uita niciodata si nu uitati sa va protejati pentru a evita o sarcina nedorita.

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

laughing Hehe... Futeti o betie amn2 si te pui pe treba big grin

| WeAreSmart a răspuns:

Sex oral

| GreenBubble a răspuns:

Nu are cum sa uite de durere dar tu poti sa faci in asa fel incat momentul sa fie mai placut...
In primul rand preludiul, e nevoie de un preludiu mai lung, trebuie sa o faci sa se relaxeze cat mai mult, sa se excite foarte tare si sa fie relaxata.
In al2-lea rand incearca sa folosesti si lubrifiant, ajuta.
In al3-lea rand explica-i faptul ca in stilul asta o sa ramana virgina pana la adanci batranetilaughing.
Si in al4-lea rand dar cel mai important, daca nu aveti cel putin 18-17ani(cu indulgenta) nai bine lasati-o balta o vremebig grin.

| Marian619 a răspuns:

Spargei usa de la intrare si baga-i-o cand doarme

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Nu stiu dar, ai putea incerca sa o i-ei prin surprindere orce, gandeste-te ca ai pute sa o faceti mai incolo, iti urez succes! (sa aveti18 ani )

| Adrian08Daniel1989 a răspuns:

Rabdare, calm, relaxare, cat mai multa excitare si cauta momentul cand ea vibreaza si isi doreste o sa iti dai seama e ceva care ea, practic te anunta prin vibratia corpului ei. cum spunea RAY25TM dar fi ingeras pana o duci pe culmile visului si dupa cand este in extaz rezolvi problema. SUCCES

| georgeflorin123 explică:

Avem 22 de ani și am încercat tot și nimic