| CristiiMușat a întrebat:

Prietena mea este virgină, şi când încercăm să o facem pentru prima dată nu reuşim deoarece pe ea o doare insuportabil de tare... Există ceva care poate sa-i aline durerea? La farmacie gasesc ceva? Dau funda happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Asa e la inceput. Trebuie foaarte multa rabdare. Azi putin, maine putin, pana reusiti. Sa nu te astepti insa la chestii cum vezi prin filmele porno. Pana prinzi ceva experienta te cam chinui. Pe ea s-ar putea s-o doara in continuare, pana o sa-i devina vaginul elastic (fiindca e totusi un muschi pe care pana acum nu l-a mai folosit).

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa ai răbdare cu ea si sa o "pregătesti inainte" preludiu mai lung, masaje etc ca să o "încingi" baftă.

| neutrino a răspuns:

Fara intentia de a te supara, in acest caz prietenei tale ii trebuie un partener cu experienta, un baiat care se pricepe la asa ceva: altfel pentru ea va fi un chin acest eveniment notabil din viata ei.

| CristiiMușat explică (pentru neutrino):

Cu răspunsul asta vrei tu sa primesti funda?

| neutrino a răspuns (pentru CristiiMușat):

Nu, funda o poti pastra linistit, o pui la gatul celui mic si apoi in cui.
Sincer imi pare rau ca te-ai ofensat si nu ai incercat sa intelegi adevarul din spusele mele. Atunci cand nu ai o anumita experienta sexuala, nu este recomandat sa te dai cocos si sa treci la dezvirginat o biata fatuca, si ea fara experienta. Pentru ea primul act sexual trebuie sa fie ca si o sarbatoare, este un eveniment ireversibil, dupa care va deveni femeie. Cu ce ganduri frumoase va ramane ea, daca tu o chinuiesti, din lipsa de experienta, ca pe hotii de cai? Cu totii dorim sa fim primii, dar hai sa ne gandim putin ca nu putem fi si macelari!
Si anul trecut pe timpul acesta, ridicai tot aceasta problema. De atunci te chinui?

| grab a răspuns (pentru neutrino):

Neutrino, aici gresesti. nu e neaparata nevoie sa i-o paseze altuia mai experiementat spre dezvirginare. are si "chinuiala" asta farmecul ei, isi vor aminti cu placere de prima noapte si nu de primele dureri. eu l-as sfatui sa ii ofere prietenei sale un cunilingus de mare intensitate care sigur o va relaxa suficient cat sa il primeasca incet si sigur. Asta as face eu, nu stiu omul daca tine postul Craciunului sau are fobii d-astea inghinale, treaba lui.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru CristiiMușat):

Nu neaparat funda, dar asta e adevarul laughing. lasa pe cineva cu experienta sa o initieze, dupa o preiei tu laughing

| Emilian65 a răspuns:

Ia-o cu blandete, mangai-o, excit-o la maxim si atunci ai sa vezi ca totul merge ca uns.

| grab a răspuns:

Exista lubrifianti, dilatatori, etc.
cel mai bine e sa o ajuti tu sa se lubrifieze natural si sa o relaxezi cat de mult se poate.

| CristiiMușat explică (pentru grab):

Am incercat cu lubrifianti.

Răspuns utilizator avertizat
| e1xtz a răspuns:

Da, da..sunt de acord, eu spun sa o trimiti la neutrino, cand se intoarce o sa fie transformer cu de toate, dezvirginata si ironica de-a gata.laughing

| 1cristian1990 a răspuns:

Acel ceva se numeste preludiu!

| mleonte81 a răspuns:

Pup-o in pasarica macar...

| CristiiMușat explică:

Ok, o să intru după-amiază