| tibitzu a întrebat:

Am o problema am achizitionat un Sistem Audio 5.1 logitech x-530 si nu se aud toate boxele.La unelea se aude gajait. Si am placa sunet : realtek HD Audio si ascult muzica cu Aimp. Ma puteti ajuta va rog :X

Răspuns Câştigător
| Gabryel7 a răspuns:

Pentru wind. XP intra in Control Panel/Sounds, Speech, and Audio Devices/Sound And Audio Devices/Speaker Settings/Advanced si selectezi 5.1 Surround Sound
Acelas sistem il am si eu si dupa jumat' de an inca sunt extraordinar de multumit. Stai sa vezi ce poate subwoofer la putere maximahee hee

| tibitzu explică (pentru Gabryel7):

Am windows 7 Ultimate pe 64 bit

4 răspunsuri:
| iustin1992 a răspuns:

Intra in control panel si vezi ca la sunet ai 2.1 ramas schimba 5.1

asta e sigur asa am patit si eu...

| adycosty a răspuns:

1. poate placa ta audio nu este 5+1
2. verifica bine cablurile, sa fie introduse corect
3. poate e sistemul stricat desi e imposibil
4. incearca si cu alt player audio

| tibitzu explică:

Eu Am Windows 7 Ultimate x64bit