| tibitzu a întrebat:

Am o problema am achizitionat un sistem audio logitech x-530 si nu se aud toate boxele.La unilea se aude gajait. Si am placa sunet : realtek HD Audio. Ma puteti ajuta si ascult muzica cu aimp.

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

AIMP stiu ca este o clona a winamp-ului dar te sfatuiesc sa-ti iei ori gom player sau KMPlayer si daca nu merge dezinstaleaza placa si instaleaza din nou cu cd care ti la dat la unitate daca nu inseamna ca este de la sist. tau audio

2 răspunsuri:
| tibitzu explică:

Ce?

| tibitzu explică:

Scuze am scris din greseala ce