| DavidTTwowTT a întrebat:

de curand am achizitionat un sistem audio Genius GX Gaming SW-G2.1 1250, si nu se aude deloc la PC.Sistemul meu de operare este Windows XP Professional (5.1 Build 2600). Problema este ca nu se aude nici la alte sisteme,casti, statii audio etc ...Placa mea de sunet este Realtek Hd Audio Output.Dau Funda, Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Placile de sunet noi sunt toate compatibile 5-1.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Instalează altă placă de sunet.

| DavidTTwowTT explică (pentru Arthur):

Ce placa de sunet, daca stii vruna mai buna compatibila cu sistemul meu de operare etc... love struck mersi

| Arthur a răspuns (pentru DavidTTwowTT):

Placile de sunet noi sunt toate compatibile 5-1.

| Adytza98luck a răspuns:

Eu am tot Realtek Hd Audio Output.dar la mine merg casti, statii audio etc. Incearca poate o fii din setari sau nu ai bagat mufele bine in spate