| stef112 a întrebat:

am o problema.am o tastatura pe mufa dinacea groasa si mouseul e pe usb problema mea este ca..sunt un pasionat de cs dar ma enerveaza la culme ca nu ma pot juca si se intampla asta si la alte jocuri. deci de ex la cs cand apas ctrl adica sa stau jos nu imi mai merge mouseull... de fapt daca apas orice tasta de pe tastatura mouseul nu mai functioneaza pana ce nu iau degetul de pe tasta..crek intelegeti ce zic si ma inebuneste la culmeeangryangryangry va rog sa ma ajutati... funda

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Intrii in cs dai option/keyboard/use default

| stef112 explică (pentru MrAlex):

Frate la inceput a mers cu use keyboard dar acum numai merge. deci intru in cs joc 10 min si nu se intampla nimic dupa 10 minute cand apas cntrl sau move left right si cand merg in fata merge scadat si apoi numai merge deloc si nu inteleg de ce. mi se mai intampla si la alte jocuri cum ar fi metin..cand ma lupt tin spacce si daca vreau sa schib zoomul mouseul nu functioneaza si ma enerveaza rau... pc e nou deci nu cred ca e de la pc. dar am windows 7 ultimate... poate fi de la asta sau ca tastatura e pe mufa groasa si mouseul pe usb?

1 răspuns: