| stef112 a întrebat:

am o problema.am o tastatura pe mufa dinaceea groasa si mouseul e pe usb problema mea este ca..sunt un pasionat de cs dar ma enerveaza la culme ca nu ma pot juca si se intampla asta si la alte jocuri. deci de ex la cs cand apas ctrl adica sa stau jos nu imi mai merge mouseull... de fapt daca apas orice tasta de pe tastatura mouseul nu mai functioneaza pana ce nu iau degetul de pe tasta..crek intelegeti ce zic si ma inebuneste la culmeeangryangryangry va rog sa ma ajutati... funda

2 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Si eu am mouse cu usb si nu mi se intampla asa nu stiu care e problema la tine, incearca sa schimbi tastele la counter, vezi daca se schimba ceva.

| ANdrei19899 a răspuns:

Daca ai calculator faci cu unul schimb care are laptop si sa iti dea un mouse din ala normal pe cel cu usb.