| anonimul0724 a întrebat:

Am o problema, cand ma excit si dau spre a ejacula testiculul stâng intra foarte putin in zona inghinala, după ejaculare isi revine la starea normală.
Tin sa precizez ca nu am dureri sau nimic altceva, dau funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de cazuri/situatie cum este cel prezentata in prezenta intrebare, NU trebuie sa existe niciun motiv care sa-ti provoace nici cea mai mica ingrijorare, fiindca : ''în anul 1960 a fost enunţata ipoteza că testiculele se mişcă şi în funcţie de GRADUL DE EXCITARE al bărbatului.''
Cercetătorii Master şi Johnson au remarcat pentru prima oară că testiculele se ridică, pentru a intra in contact direct cu corpul bărbatului chiar înainte de ejaculare. Tot ei au descoperit că în cazul a 85% dintre bărbaţi testiculul drept se ridică mai sus decât cel stâng. Această mişcare este foarte importantă. Fără o ridicare măcar parţială a testiculelor bărbatul NU poate avea o erecţie totală. Mai mult, cu cât scrotul se contractă mai tare si testiculele se ridică cat mai sus, cu atât bărbatul respectiv va experimenta un orgasm mai intens.''
Fragmentul prezentat este extras din articolul : https://www.unica.ro/......-oral-6552
Multa sanatate.

| anonimul0724 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci fara griji?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonimul0724):

Dă i înainte cu tupeulaughing

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ai de ce sa îți faci griji ca e totul normal.

| Donsavas a răspuns:

Unul e mai coborât decât altul la majoritatea si nu inseamna nimic. Cand ejaculezi, E normal sa se strângă si sa se apropie mai mult de cutia pelviana.