| Eleenix a întrebat:

Bună TPU. Menstruația s-a încheiat astăzi și tot astăzi am avut contact sexual neprotejat. Ejacularea nu a avut loc în vagin, a avut loc după ce partenerul s-a masturbat. După masturbare am făcut duș amândoi iar apoi a urmat nr 2 și acela fără ejaculare în vagin! Cât la sută sunt șanse să rămân însărcinată? Să apelez la pastilă? Să aștept până la menstruația următoare să văd dacă vine? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Zero;
2. Nu;
3. O să vină;
4. Pune-l să urineze între partide, altfel nu-l mai lăsa s-o bage fără prezervativ. Și pune mâna și caută informații ÎNAINTE să vă sexați, nu după.

| Eleenix explică (pentru mihai69):

Am uitat să scriu, dar da, a urinat! Mulțumesc

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca erai imediat dupa menstruatie, deci zero sanse!

Atentie pe viitor, ca partidele sexuale consecutive sunt riscante, fiindca intotdeuna ramane sperma pe teava si se scurge in vagin la a doua penetrare, ceea ce voi ati facut azi, dar azi esti super norocoasa fiindca nu esti in perioada fertila, ca altfel erai deja gravida.

Spalatul pensiului pe deasupra nu scoate si sperma ramansa pe teava, la interior, de aceea se poate scurge in vaginul femeii, cand penisul este reintrodus.

| Eleenix explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult! Mereu cu răspunsuri corecte și ajutătoare!?

| mihai69 a răspuns (pentru Eleenix):

De fapt - cam 50-50. Doar că îi ignoră pe toți cei care îi spun când greșește, așadar "bălăriile" rămân nesemnalate / votate cu nefolositor și / sau eronat...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eleenix):

Si totusi ai premiat raspunsul unui barbat...

| Eleenix explică (pentru Violleta2022):

Am premiat fiindcă doar la el mi.a apărut funda! Când mi.a apărut la tine, ți am dat.

| joannagimmehope a răspuns (pentru Violleta2022):

Excuse me? laughing) doar femeile stiu anatomie si educatie sexuala?