| Mikutza98 a întrebat:

am o problema cu un baiat, deci, acum 2 zile am vorbit cu dinsu. El m-a intrebat cu cine m-am intalnit si daca vreau sa am o relatie mai serioasa. Eu l-am intrebat acelasi lucru.E foarte generos cu mine dar numai pe net, la scoala cind ne intalnim ne salutam si ne intrebam reciproc ce lectie avem.Am vorbit foarte mult despre viata sentimentala, mi-a cerut id-ul meu de pe skype si i l-am dat, mi-a cerut numarul de telefon... Credeti ca ma place, macar putin? S-ai spun ca imi place de dinsu? Ajutati-ma! Chear nu stiu ce sa fac si ce sa cred.

3 răspunsuri:
| Melenguesa a răspuns:

Pai eu cread ca treabuie sa vorbiesti cu dinsul. Daca intr-adevar Chear nu stii ce sa faci, ar trebui s-ai spui ca tu chiar il pleaci, si s-al intrebi daca si el te place.
Invata gramatica ma! rolling on the floor Eventual du-te si invata, si sa speri sa ai un viitor! Lasa romantismele astea! Fa 12 clase dupa aia ai timp 30 de ani de cautare de penisuri.

| cineva11111111 a răspuns:

Eu cred ca te place și atunci când sunteți în clasa ii e rușine sa vorbiți fata în fata dar uni băieți nu îți spun că te plac pana nu sunt convinși ca și tu ii placi sfatul meu este sa ii dai semne cat de cat evidente ca îl placi

| Mona11 a răspuns:

Este posibil sa te placa.Dar parerea mea este ca nu e cazu sa-i spui asta eu astept mereu sa faca baiatul primul pas l-as face eu doar daca sunt 100% sigura de sentimentele lui pentru mine