| ThisIsSparta a întrebat:

Am o problemă cam gravă cu PC-ul. Mi s-au şters driverele din PC.Cine ştie ce pot face? Mulţumesc! Fundă.puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Cauti pe google driverele necesare! video sau sunet, etc, dar mai intai trebuie sa afli denumirea placii de baza, a placii video! (nu ai mentionat ce anume nu merge)! instaleaza everest, sau aida32, sunt programe care arata denumirea componentelor din calculator! apoi iti va fi usor sa le cauti driverele pe google! sau poate ai un cd cu driverele lui, dar ai uitat de el! baftaa!

| kevincosty a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa descarci Driver Genius-il instalezi si acest program iti recunoaste toate componentle PC si iti descarca toate driverele.
Il poti gasi pe http://www.megaupload.com/? d=D30U7750

| daniEL88 a răspuns:

Este un program, care te ajuta si iti instaleaza toate driverele, pe langa ca e gratis e si foarte bun *(singura chesti ce ar putea sa te deranjeze e ca e mare, insa daca ai viteza buna la net e gata in o ora maxim sau poate 20 de minunte). Uite adresa de unde il poti descarca: http://drp.su/ L-am folosit si ti-l recomand. Cu placere!