| HaHaHa132 a întrebat:

Salut TPU
Am o problema foarte mare, vorbesc cu o fata de 2 luni si acum 1 saptaman ne-am intalnit.
Ii place de mine mie de ea
dar e o problema mare nu stiu despre ce sa vorbesc cu ea.
Am aflat aproape tot cat timp am vb cu ea pe facebook,mess, msj. Ziceti-m ce as putea discuta cu ea.
Dau funda

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii povestesti interesanta ta viata, dar ai mare grija, nu tot odata: faci un fel de serial, iar fata va fi incantata sa te asculte.

| stark47 a răspuns:

In astfel de situatii incep prin a discuta despre trecut, despre scoala, si apoi in baza subiectului mai adaugi experiente personale impresii si alte chestii.e foarte important sa poti comunica lejer cu cineva pe care numai ce ai inceput sa cunosti, fii atent