| Anonim856743 a întrebat:

Salut TPU. Am o problema, imi place de un coleg de clasa (sunt gay) si nu stiu ce as putea face sa-l uit. El nu pare sa fie interesat de baieti si nu stiu ce as putea face... Daca nu sunteti de acord cu astfel de relatii si nu suportari astfel de oameni nu comentati.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Tot ce poti face este sa iti ocupi timpul cu alte lucruri ca sa nu te mai gandesti la asta. O sa iti treaca la un moment dat si o sa intalnesti persoana potrivita pentru tine, doar ai rabdare si incepe sa mai cunosti oameni.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Muta-te la alta scoala.

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 anisori nu esti tu gay, cum nu sunt eu acum popa!
Cum nu ai avut nici o experinta sexuala, nici cu baieti si nici cu fete, doar simplu fapt ca-ti plac baietii, nu te face gay!
Mai ai rabdare vreo 5-6 ani, sa-ti incepi viata sexuala, sa ai sex atat cu fete cat si cu baieti si atunci iti vei da seama, ce esti de fapt.

| TheStrategist a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar totuși are mai multe șanse să fie gay și când e adult presupun

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheStrategist):

De fapt chiar nu are sanse sa fie gay cand este adult, fiindca atunci cand va face sex cu o fata si va fi indragostit, va simtii mult mai multe lucrui bune si frumose cu odata.

| TheStrategist a răspuns (pentru Violleta2022):

Mie mi-au plăcut fetele de la grădiniță rolling on the floor

| Crackman a răspuns:

Nu faci nimic.
Pleci

| Anonim856743 explică (pentru Crackman):

Sunt clasa a8a semestrul 2 nici daca as vrea nu as putea pleca sau sa ma mut la alta scoala sau alta clasa

| Iliuta69 a răspuns:

Sa iti cumperi un dildo si sa pui o poza cu el pe dildo si sa ti-l bagi singur in gaura