| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am o problemă, mi-am inceput viața sexuală cu prietena mea și nu mi-a intrat penisul in vaginul ei, care ar fi problema? Menționez că ea este virgina

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai fost tare pe pozitie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are ea vaginul strîmt si pana îl largesti mai ai de lucrat, ca sa il modelezi după p a ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori ti ai inceput viata sexuala ori nu a intrat? Care din care?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai cumva FIMOZA?

| dullcat a răspuns:

Nu crezi ca ai ratat detalii din poveste? Cum ar fi daca pe fata o durea destul de mult, fiindca preludiul nu a fost facut corect?

| Vulturul1999 a răspuns (pentru dullcat):

A fost făcut corect preludiul tot, a pățit și un prieten la fel ca mine acum ceva timp cu o fată avea vaginul strâmt

| GeorgeCazan a răspuns (pentru Vulturul1999):

Poate te-ai grăbit. La o dezvirginare trebuie timp, cadru intim, locație, să nu stați cu frica ca va prinde cineva. Poate e cum zici și tu; oricum o fată virgină are vagiul strâmt; dacă are dureri mari, normal că săraca a zis pas. Tura viitoare pregătește-te și cu un lubrifiant.

| Emilian65 a răspuns:

Păcat de voi, ca la primul act sexual al vostru sa aveți un eșec. Mai încercați și poate următorul act sexual sa fie un succes și sa fiți amândoi mulțumiți.

| GeorgeCazan a răspuns:

Si tu esti tot virgin?
Probabil ca ție ți-a murit, la intrare cum se zice, că nu aveai penisul destul de erect. Ai incercat penetrare cu penisul semiflasc. Coroborat cu fata care e virgină si probabil nu a incurajat penetrare, ca tu trebuia să ai initiativa, a ieșit o prima dată de coșmar. Păcat de fată. O să aibă o amintire tare nașpa.

| Vulturul1999 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Nu mi-a murit nimic pur și simplu nu a intrat, lubrifierea a fost destulă.

| Fonk a răspuns:

Nu ția fost destul de sculat?

| Vulturul1999 a răspuns (pentru Fonk):

Pe românește tun.

| Fonk a răspuns (pentru Vulturul1999):

Mai incearca a 2 oara poate reusestiwinking

| Vulturul1999 a răspuns (pentru Fonk):

Doamne ajuta.

| elly1231 a răspuns:

Pai odată ce nu ți-a intrat penisul în vaginul ei, ce fel de viata sexuala ai? Înseamna ca mai trebuie sa insistați mai mult la preludiu sau sa o luați mai ușor, poate nu este destul de pregătită...
Încercati cumva sa discutați deschis despre subiectul asta și puneți preț mai mult pe preludiu și pe nevoile fiecăruia?

| Vulturul1999 a răspuns (pentru elly1231):

OK mersi de răspuns apreciez.