| shtz a întrebat:

.. am o problema. Mi-e imi place de o fata pe nume Roxana si ei I place de mine nu mi-a spus dar se vede prin gesturile ei.ea este cu mine in clasa, are un fratior mai mic care este cu sora me-ea in clasa IIII ia-r la serbare-a lor de sfarsit de an mama me-a stia ca-mi place de ea si s-a dus la ea si ea zis ca imi place de ea si i vorbesc despre ea acasa ea a fost foarte fericita si incantanta si spune-a numai asa a zis? chiar asaa? cu zambetu pe buze din spusele mamei mele, si acum 2012 cand va incepe scoalaaaaa adica mai e o ziii nu stiu ce sa fac cand voi intra in clasa ma voi simtii foarte prost spuneti-mi ce sa fac sa ma duc la ea? sau sa nu o bag in seama tinand cont ca imi place de ea dar sunt timid....imi cer scuze ca ati citit atat!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Este destul de ingrata pozitia ta actuala si daca mai adaugam ca inca nu prea stii nici sa scrii, chiar pare fara iesire. Totusi, mama ta te poate ajuta cu un sfat mai bun.

6 răspunsuri:
| MinecraftWithDubstep a răspuns:

Raspuns: Si eu am aceeasi situatie. Eu am de gand sa ma duc la ea si sa-i spun: Scuze pentru maicamea, se bucura numai cand eu am "zambetul pe buze"... IIi place sa ma faca fericit, dar, m-a jenat lucrul care l-a facut. Putem s-o luam de la 0?

| shtz explică (pentru MinecraftWithDubstep):

Minecraft ai mare curaj sa-i zici asa! sa-mi zici cum a reactionat!

| Pufyllyk a răspuns:

Stii ar fi cel mai bine sa iti faci curaj si sa iti lasi un pic timiditatea la o parte si sa vorbiti. Pentru ca daca vorbiti s-ar putea sa aveti mai multe sanse sa fiti impreuna!

| shtz explică (pentru Pufyllyk):

Pufyllyk ai mare dreptate asa o sa fac! mersi

| Pufyllyk a răspuns (pentru shtz):

Ma bucur mult ca te-am putut ajuta intr-un fel sau altul! Sper sa ai mult, mult noroc!:*

| fufyllyk a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea ...si sa vedeti impreuna daca sentimentele sunt reciprochappy