| Georgiana0505 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! E o poveste lunga! Am fost cu un baiat in clasa a7-a pentru ca ii placea de mine de ceva timp.Dar m-am bagat cu el, doar pentru ca stiam cat de mult si-ar dori.Suntem si eram ca fratii.El e genul de baiat cu toate mediile de 10, foarte timid,simpatic. Dupa ce a aflat de ce m-am bagat cu el,mi-a spus ca el vrea doar sa fiu fericita,si ca vom ramane in continuare ca fratii! Ei bine,acum mie imi place de el,si el stie asta.El spune ca cica i-a spus unui prieten ca stie ca mie imi place de el,iar alt prieten a venit la mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, pentru ca el l-a pus sa ma intrebe! El a venit si a spus ca nu e adevarat ce a spus baiatul ala. Dupa o zii tot venea la mine in banca. Colegii care stiai faceau glume proaste ca cica el vorbeste cu o fata prin mesaje, iar el le spunea sa termine ca nu e adevarat.Am vorbit cu el azi si a spus ca vrea sa ramanem prieteni,dar dupa gesturile lui,mie mi se pare ca inca ma place, deoarece un coleg a spus ca ii este rusine sa recunoasca, pentru ca este timid. Si prima daca cand am fost impreuna altcineva ne-a bagat impreuna. Ce ar trebui sa fac ca sa fiu cu el? Chiar vreau sa fiu cu el! Ajutooor!

Răspuns Câştigător
| ilovei a răspuns:

Pai daca tot sunteti ca fratii, intr-o zi cand sunteti doar voi 2, saruta-l. happy. e cel mai bine, mai ales ca amandoi va doriti asta, dar cred ca amandoi sunteti prea timizilaughing

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Seara mergeti intr-un loc doar voi doi singuri si sarutal!