| vali1234ionut1234 a întrebat:

am o problema mi se scoala greu. Acum cateva luni in urma in timp ce ma giugiuleam cu prietena mea aveam penisul,, teapan,, si dupa cateva zeci de minute s-a inmuiat de atunci mi se scoala greu si nu mai tin mai mult de 15 min mentionEz ca inainte sa mi se intample ce v-am spus mai sus nu aveam nici o problema se scula imediat si tineam mai mult de 30 min in forta nu mosnegeste ajutati-ma va rog.Cum pot remedia problema

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta se intampla frecvent la varste mici, adolescentine.

| relian a răspuns:

Cati ani ai? Apoi de cand timp ai aceasta problema? De obicei cand patesti ceva de genul asta ai o infectie ori la prostata ori urinara si asta se intimpla.Cum remediezi? Mergi la urolg si ala iti face test de urina si afli daca e o infectie undeva.Bine acu nu stiu ce doctori buni is pe la tine, dar daca ai infectie iti va da ceva antibiotic, dupa va trebuie sa fii ok, insa se intampla mai rar da se intampla sa nu-ti treaca, pentru ca antibioticul folosit nu este bun, deci trebuie sa faca tst de laborator sa vada ce bacterie este sa iti dea apoi antibioticul pentru acea bacterie.Bine ce am spus eu aici e dupa ce afli daca ai infectie, desi pun pariu ca ai. Uite fa o proba ia un viagra sau cialis si daca tot la fel e atunci ai infectie garantat.Cialis si daca ai 100 de ani tio face beton, nu exista, asta daca esti ok, adica nu infectii nu nimic.Deci indif citi ani ai sau sa fie moarta de 50 de ani cialis to ridica de zici ca nu-ti vine sa crezi laughing Daca nu o face atunci ai infectii Dupa cum spui asta este simptomu a inceput asa cate putin pana cand e gata nu o mai poti folosi laughing

| Hope2001 a răspuns:

Ai solicitat prea mult muschiul

| vali1234ionut1234 explică (pentru Hope2001):

Pai si ce trebuie sa fac

| Mimi1994 a răspuns:

Este posibil sa fi stresat dintr-un anumit motiv, si de aceea sa se intample astea. Relaxeaza-te!